אפליקציית מוניות

להורדת האפליקצייה

אפליקציית מוניות דרייבר נותנת לכם את האפשרות להזמין מונית לאן שתצטרכו מבלי תצטרכו להתאמץ, בלחיצת כפתור נהג המונית יאסוף אתכם בבטחה לכל יעד שתצטרכו. האפליקציה של היי דרייבר קלה ונוחה לכל המשתמשים בה. בקלות תוכלו לבצע הזמנת מונית אונליין, להוסיף או לשנות אמצעי תשלום, לראות את מסלול הנסיעה, זמן הגעה של המונית, זמן ההגעה ליעד ואף את פרטי הנהג שמגיע לאסוף אתכם. עם מעל 1000 נהגים בכל הארץ בעזרת אפליקציית המוניות היי דרייבר הנוסעים נהנים ממוניות איכותיות בזמן המתנה קצר עם שירות ואמינות גבוהים אשר מעניקים לנוסע חווית שימוש מעולה וכמובן חוויית הנסיעה והשירות באופן כללי.

אפליקציית מוניות בתל אביב

צריכים להגיע ממקום למקום בעיר הגדולה? או אולי לשדה התעופה? במיוחד בשביל זה פתחנו עבורכם את ערוץ השירות הכי נוח שיש, בעזרתו תמצאו מוניות בתל אביב בכל שעה, ביום ובלילה, ותוכלו לשלם במזומן או באשראי. מכל מקום ובכל זמן באפליקציית היי דרייבר עם נהגים מיומנים המכירים את עיר האורות הכי טוב שיש, ידעו להסיע אתכם ליעד שלכם ללא בעיה במהירות ואחריות. עם שירות מעל המצופה תוכלו לבצע הזמנת מונית ספיישל לכל מטרה בכל זמן שנוח לכם.

למה להזמין באפליקציה?

תחשבו על זה רגע, מתי באמת הצלחתם לתפוס מונית בגשם? מתי יצא מצב שבכלל הצלחתם לרדת למדרכה כאשר יורד גשם ובכלל לפגוש מונית פנויה בימים סוערים? בדיוק בשביל זה ובגלל עוד כמה סיבות טובות, נולדה אפליקציית היי דרייבר. אפליקציית מוניות המעניקה שירות ברמה הכי גבוה שתמצאו בענף התחבורה הציבורית. עם מעל 1000 נהגים אמינים ואיכותים אשר מידי יום מעניקים שירות לכלל הלקוחות שלנו. אפליקציית המוניות שלנו עובדת תמיד 24/7 ואצלינו לא תמצאו נהגים שלא עובדים בעונות מסוימות. רוצים לנסות אותנו? הורידו את אפליקציית המוניות היי דרייבר בחנות האפליקציות ותגלו בעצמכם.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)