הזמנת מונית לנתבג

אפשר לבצע הזמנת מונית לנתב"ג במספר דרכים. אבל למה שתעשו את זה אם יש אלטרנטיבות כמו רכב פרטי ותחבורה ציבורית? לפניכם הסיבות למה כן כדאי לשקול הזמנת מונית לנתבג.

חסרונות הגעה ברכב פרטי לנתב"ג

הרכב הפרטי זה הפתרון הראשון שעולה לכל אחד מאיתנו כאשר צריך להגיע מנקודה א' לנקודה ב'. זה תמיד נכון מלבד מקרה אחד, נסיעה לנתב"ג. נסיעה לנתב"ג אינה פשוטה כמו כל נסיעה אחרת ויש לכך מספר סיבות:

  • מחיר הנסיעה הכוללת לנתב"ג ברכב פרטי לא תמיד תהיה זולה יותר מאשר הזמנת מונית לנתבג. למשל יש צורך לבזבז יותר דלק בגלל המשקל שיש על הרכב מהנוסעים והמזוודות. כמו כן גם יש לקחת בחשבון את הפחת של הרכב הוצאות נלוות לנסיעה כמו עצירה להתרעננות בדרך.
  • בעיית החניה זו הסיבה השנייה למה עדיף לוותר על הרכב הפרטי כשנוסעים לנתב"ג. הזמנת מונית לנתבג לא מצריכה לחפש מקום חנייה בשדה התעופה הגדול בישראל ואחר כך גם למצוא דרך להגיע מהחניה אל הטרמינל. החניות של שדה התעופה רחוקות מאוד מהטרמינל והן גם כרוכות בתשלום לא זול וכל זה רק אם הגעתם בתקופה לא עמוסה מידי שבה עוד אפשר למצוא מקומות חנייה פנויים בחניונים לטווח ארוך. 
  • הזמנת מונית לנתבג משמעותה שגם את הדרך חזור לא תצטרכו לנהוג. וזה חשוב מאוד מפני שאחרי טיסה לארץ מגיעים עייפים וזקוקים למנוחה לפני שעולים על ההגה אחרת זה עשוי להיות מסוכן.

חסרונות הגעה בתחבורה ציבורית לנתב"ג

מלבד רכב פרטי, שלא לכל אחד יש, תחבורה ציבורית היא זולה וזמינה לכולם. אך גם במקרה שלה יש כמה חסרונות מאוד משמעותיים שכדאי לקחת בחשבון:

  • שעות הפעילות של התחבורה הציבורית משתנות ובשעות וימים מסוימים כלל לא ניתן להגיע לנתב"ג. לצאת מיישוב מרוחק מצריך יציאה מוקדמת מהרגיל, לעיתים כל כך מוקדמת שאין קווי אוטובוס בשעות האלו. כמו כן, גם בשבתות וחגים התחבורה הציבורית אינה פעילה ולכן אין את היכולת להגיע לנתב"ג בכלל מלבד הזמנת מונית לנתבג או לנסוע ברכב פרטי.
  • מעבר בין מספר סוגי תחבורה וכמה קווים אינם פשוטים בכל יום, אך בנסיעה לשדה התעופה המשימה הזו הופכת לקשה בהרבה יותר בגלל שיש צורך לגרור מזוודות, להספיק לפי לוח הזמנים ולעיתים גם להמתין זמן ממושך מידי בתחנה להחלפה בין הקווים. בעיה זו כמובן אינה קיימת אם בוחרים הזמנת מונית שלוקחת אתכם מדלת הבית יחד עם המזוודות עד לכניסה לטרמינל.
הזמנת מונית לנתבג
הזמנת מונית לנתבג

4 דרכים נפוצות עבור הזמנת מונית לנתבג

  • באתר: חברות מוניות רבות בישראל ונהגים עצמאיים משתייכים לאינדקס נהגי מוניות כזה או אחר. האינדקס נמצא ברשת החיפוש ובחיפוש מונית במקום מגוריכם יופיעו מספר הצעות עבור הזמנת מונית אונליין דרך אתר אינטרנט בלחיצת כפתור.
  • בטלפון: כמו בדרך השינה והטובה ניתן למצוא גם באינטרנט מספרי טלפון של חברות מוניות לנתבג בזול או נהגי מוניות ולחייג אליהם ישירות להזמנת מונית לנתב"ג. 
  • בווטסאפ: תחנות מוניות רבות בוחרות להנגיש גם שירותי ווטסאפ להזמנת מונית דרך התכתבות בהודעות ללא צורך במענה אנושי.
  • באפליקציה: ישנן מגוון אפליקציות להזמנת מוניות בישראל כמו גט ויאנגו שבהן ניתן להזמין נהג מונית אקראי שעובד עם האפליקציה ונמצא באזורכם והוא גם מעוניין לנהוג כעת באופן ספונטני לנתב"ג. ישנתם נהגים שישמחו לקבל נסיעה כזאת אבל במקרים רבים זה יכול להיות ממש קשה למצוא את אותם נהגים המעוניינים בכך.

הזמנת מונית לנתבג עבור יותר מ-4 נוסעים

כאשר יש צורך לאסוף יותר מ-4 אנשים לשדה התעופה לא ניתן לעשות את זה במונית רגילה. לשם כך ניתן לפנות למונית גדולה שיכולה להכיל יותר נוסעים או ליצור קשר עם חברת הסעות לנתבג. רכב פרטי יכול להכיל רק 5 אנשים כולל הנהג בזמן שיש מוניות המכילות 8 נוסעים ויותר לכל צורך ולכל כמות נוסעים.

הזמנת הסעת אח"מים לנתב"ג

הסעה לנתב"ג עבור משלחות אינה יכולה להתבצע על ידי מוניות במרכז. יש צורך בחברת הסעות המתמחה בשירות מסוג זה כאשר בצי הרכבים שלה צריכים להיות מיניבוסים שחורים, יוקרתיים ומפנקים, נהגים ייצוגיים ושירות מעל למצופה כדי לא ליצור עיכובים בהגעה ליעדים על פי לוח הזמנים שלהם. כדי לקבל את השירות הטוב ביותר עבור על סוג של הסעה, מוניות לנתב"ג וממנו, צרו קשר עכשיו איתנו באתר היי דרייבר או חייגו ישירות לטלפון 03-9499943.

שאלות נפוצות

כמה עולה שעת חנייה בנתב"ג?

שעת חנייה לרכב פרטי בנתב"ג בחניון לטווח ארוך מתחילה ב-45 ₪ ליממה עם חניון לא מקורה ומגיעה ל-80 ₪ ליממה בחניון מקורה. כל שעה נוספת עולה 14 ₪ נוספים או עשרה שקלים נוספים בהתאמה. 

כמה עולה מונית מהצפון לנתב"ג?

לפניכם מחירון מפורט של מונית לנתב"ג ביום חול בשעות הצהריים המוקדמות עבור אדם אחד עם מזוודה אחת קטנה:

מונית מחדרה לנתב"ג – 241 ₪

מונית מאום אל-פחם לנתב"ג – 281 ₪

מונית מזכרון יעקב לנתב"ג – 295 ₪

מונית מיקנעם עילית לנתב"ג – 298 ₪

מונית מעפולה לנתב"ג – 329 ₪

מונית מחיפה לנתב"ג – 358 ₪

מונית מנצרת לנתב"ג – 368 ₪

מונית משפרעם לנתב"ג – 367 ₪

מונית מטבריה לנתב"ג – 441 ₪ 

מונית ממעלות-תרשיחא לנתב"ג – 575 ₪

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)