הסעות לאירוע חברה – ככה תמנעו מטעויות

השכרת שירות הסעות זה עניין פשוט מאוד לביצוע. במאמר הבא נפרט בדיוק מה עליכם לעשות אך קודם נפרט את השימושיות של רכבי הסעות לאירוע, הנוחות שהיא מאפשרת לאורחים, מה כדאי לבדוק לפני הזמנת הסעה ומה האורחים באירוע מעדיפים מבחינת הסדר ההסעה.

מה חשוב לדעת על הסעות לאירוע חברה

אם אתם המארגנים של אירוע חברה או שאתם אחראים רק על איסוף ופיזור האורחים, עליכם לדעת מספר נתונים חשובים לפני שתפנו אל חברת הסעות לצורך ביצוע הזמנה. הסעות לאירועים אינן שונות מהסעות אחרות באופן ההזמנה שלהן אך כן חשוב למנוע מראש מבוכה בלתי רצויה בכלל תכנון לקוי. אירועי חברה מתקיימים בין פעם אחת ל-3 פעמים בשנה ולכן גם אם יצא לכם כבר להזמין הסעה לאירוע חברה בעבר, ייתכן ושכחתם כיצד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר כדי להשיג את המחיר המשתלם וכמובן להוציא את כל הנוסעים מרוצים.

מה כדאי לבדוק לפני הזמנת הסעות לאירוע

לפני שתיגשו לטלפון ותחייגו אל חברת הסעות במרכז הראשונה שתקפוץ לכם בגוגל יש לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

  • ספירת מספר האנשים שצפויים להגיע לאירוע, כיצד הם מגיעים וכמובן לברר כמה מהם זקוקים להסעה.
  • השוואת הצעות בין חברות הסעות שונות. כאשר תפנו אל חברת הסעות ייתכן והיא תציע לכם מחיר התחלתי גבוה בכוונה כי הם מצפים שתבקשו הנחה ותתמקחו איתם על המחיר. כדי שהכוח יהיה בידיים שלכם אתם יכולים פשוט לבקש הצעת מחיר הסעות ממספר חברות המעניקות הסעות לאירוע במקביל.
  • תכנון מסלול נסיעה זה כנראה הדבר המורכב ביותר שתצטרכו לעשות. יש חברות של הסעות שיעשו זאת עבורכם כחלק מהשירות אך אם בגלל אילוצים כאלו או אחרים המטלה טיפול עליכם, כדאי שתדעו כיצד לעשות את זה נכון.

תכנון מסלול נסיעה

תכנון מסלול נסיעה של הסעות לחתונה או כל אירוע אחר הטריק הוא לצמצם למינימום תחנות ולאסוף את הנוסע המרוחק ביותר ראשון ואת הקרוב ביותר אחרון. זה אומר שאם למשל יש לכם שתי נוסעים לאיסוף ברחוב איינשטיין בצפון תל אביב ועוד נוסעת בדיזנגוף סנטר והיעד נמצא בהרצלייה אז הנוסעת בדיזנגוף תהיה הראשונה ושני הנוסעים מצפון העיר יהיו הבאים בתור באיסוף. אם כיוון הנסיעה הוא הפוך, לכיוון דרום, אז ההסעה גם תצטרך לבצע את המסלול הפוך ולהתחיל את האיסוף בצפון תל אביב.

שעת איסוף ושעת פיזור הסעות לאירוע

לכאורה, זמני האיסוף והפיזור אמורים להיות מובנים מאליהם: אם האירוע מתחיל ב-8 בערב, זה אומר שאפשר להתחיל את האיסוף מספיק זמן קודם כדי שההסעה תספיק לאסוף את כולם ולהגיע עד השעה 8 בערב לאירוע. העניין הוא שבהתאם לכתובות מהן צריך לאסוף ובהתאם לשעת האיסוף המתוכננת, פקקים, עומסי תנועה וחסימות כבישים יכולים למנוע מהאורחים להגיע בזמן לאירוע. לכן יש לקחת זמן נוסף כתוספת כדי להימנע מאיחורים ושיבושים באירוע. גם במקרה הזה, מומלץ להתייעץ עם סדרן או כל נותן שירות אחר בחברת ההסעות.

הסעות לאירוע

סוגי הסעות לאירועי חברה

להזמנת הסעות לאירועי חברה יש משקל רב גם בסוג הרכב. ניתן להזמין אוטובוס פשוט וזול מהחברה הזולה ביותר שתמצאו. בדרך כלל זה יהיה מלווה בעקשנות הנהג לא להגדיל ראש או "לא לתת יותר" אם יהיה צורך בכך, הנוסעים ירגישו לא בנוח באוטובוס, ייתכנו איחורים ושיבושים כמו בתחבורה ציבורית וכו'. כל מה שצריך לעשות כדי להימנע מכך הוא לבדוק היטב איזה רכבים יש לרשות חברת ההסעות ובמה היא תשתמש לטובת הסעות לאירוע שלכם. חברת הסעות מומלצת, אמינה ומקצועית תדע לספק את כלי הרכב והנהגים הטובים ביותר שלה לטובת האירוע כדי לגרום גם לאורחים בעלי רכב פרטי לוותר עליו ולהגיע יחד עם כולם בהסעה.

הסעות לאירוע – פתרון מושלם גם לנהגים

הסעה היא לא רק פתרון ניידות למי שאין ברשותו רישיון נהיגה או שאין בבעלותו רכב. הסעה אמורה לספק את אותה הנוחות של רכב פרטי ולגרום לנוסעים לוותר על רכבם. בכך הם לא צריכים לנהוג בכבישים העמוסים, לחפש חנייה וכמובן שאין צורך להוסיף את החיסכון בדלק ואין צורך לשלם עבור חנייה. 'היי דרייבר' מציעה שירותי הסעות לכל חלקי הארץ ומספקת שירות השוואת הצעות, כל סוגי הרכבים ממוניות 'ספיישל' ועד לרכבי הסעות גדולים כמו אוטובוסים ומיניבוסים גדולים. לכל הפרטים פנו אלינו עכשיו ואנחנו נדאג לעזור לכם בכל הדרוש להזמנת ההסעה המתאימה ביותר לאירוע שלכם.

שאלות נפוצות

במה שונה הסעה רגילה לעבודה לבין הסעה לאירוע חברה?

אירועים אכן מעט שונים מכל הסעה אחרת הקשורה לעבודה מפני שהאירוע לא מתקיים בדרך כלל במקום העבודה ויש צורך להזמין את הנסיעה ליעד אחר. בנוסף לכך, באירועי חברה גם בדרך כלל מצטרפים בני ובנות זוג ולעיתים אפילו ילדים ובני משפחה נוספים. לכן החישוב של כמות הנוסעים, הפיזור והאיסוף שלהם הופכים למשימה מורכבת במיוחד למי שאין ניסיון בכך.

מי קובע את מסלול הנסיעה של הסעה?

בפנייה אל חברת הסעות מקצועית, היא תעשה את תכנון מסלול הנסיעה הטוב ביותר עבורכם כדי לצמצם למינימום תחנות מבלי לפגוע בנוחות הנוסעים וכמובן מסלול האיסוף/הפיזור יהיה קצר ככל האפשר.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)