הסעות לנתבג

כדי להזמין הסעות לנתבג עליכם ליצור קשר עם חברת הסעות בטלפון, במייל או באתר ולסגור מראש בויזה את שירותי ההיסעים שאתם זקוקים להם. הויזה משמשת את הנהג כרישיון לביצוע הנסיעה והיא מוקצבת בדרך כלל בזמן או בקילומטרים. בויזה מצוין מה העלות של נסיעה, מהי נקודת המוצא, מהי נקודת היעד,מספר הנוסעים שיש לאסוף/לפזר וכו'. כדי לדעת איזה סוג של הסעה מתאימה לצרכים שלכם פשוט בחרו את אחת מהאפשרויות הבאות:

הסעה לטיול/סיור עבור קבוצה – למטרה זו בדרך כלל נבחר בויזה יומית. השכרת הסעה למשך יום שלם (עד 12 שעות) כדי שיתבצע איסוף ופיזור באותן הכתובות וכדי לנסוע לטייל בלי לחץ של זמן במקרה של פקקים או תקלות בלתי צפויות.

הסעה למקום עבודה או מוסדות חינוךשירותי הסעות אלו נקבעים בדרך כלל באמצעות חוזה למשך תקופה של מספר חודשים עד שנה ובו נקבע מראש לגבי כתובות איסוף העובדים/התלמידים, שעות קבועות לאיסוף ופיזור ולעיתים גם נהג קבוע שמכיר את הנוסעים ואת המסלול.

הסעת עובדי חברה ליום כיף/יום עיון – במקרה של הסעות מיניבוס ממקום א' למקום ב' ללא נקודות נוספות לאיסוף או לפיזור אינה מצריכה ויזה ליום שלם. אם היעד אינו מרוחק מאזור העבודה של הנהג, ניתן להזמין 2 ויזות נפרדות כדי להוזיל בעלויות – ויזה אחת אל נקודת היעד וויזה נוספת, כמה שעות לאחר מכן, בחזרה לנקודת המוצא. כך הנהג יכול להשתחרר מהויזה הזו ולהמשיך לאיסופים נוספים.

הסעות לנתבג עבור תיירים לשדה או משדה התעופה – כאשר מגיעה משלחת או משפחה מחו"ל ניתן להזמין חברת הסעות במרכז אשר תאסוף אותם משדה התעופה לבית המלון ברכב הסעות יוקרתי. כמו כן, הנהג ימתין להם עם שלט ביציאה מהטרמינל כדי שהם לא יצטרכו לחפש את הרכב שלו.

הסעות לנתבג של אח"מים לשדה או משדה התעופה – הסעה זו דומה להסעות תיירים רק שבמקרה זה ניתן גם להשתמש בשירות הסעות מיניבוס גדול במקרה והמשלחת גדולה מידי לאיסוף ברכב פרטי. הסעות לנתבג וממנו ניתן להזמין ברכב מאובזר יוקרתי בעל 16-24 מושבים. 

הסעת עובדים/צוותי אוויר לטרמינל – חברות התעופה הישראליות וביניהן אל-אל, משתמשות בשירות הזמנת מונית לנתבג עבור הטייסים והדיילים שלהן. לעומת זאת, חברות תעופה בינלאומיות משתמשות בשירות של הסעות  לנתבג. זאת מפני שכל צוות האוויר מגיע יחד להסעה ומשם כולם יורדים באותו היעד – בית המלון בו כל הצוות שוהה עד לטיסה הבאה שלו. 

הסעות לנתבג
הסעות לנתבג

הזמנת מונית לנתב"ג

מרבית הישראלים בוחרים בתחבורה ציבורית או ברכב הפרטי כדי להגיע לנתב"ג. אבל בשתי האפשרויות, למרות שהן זולות יותר בחלק מהמקרים, הן מלוות גם בעיות שרק מונית יכולה לפתור: 

חסרונות תחבורה ציבורית

  • יש צורך להחליף מספר קווי שירות כדי להגיע מהבית לנתב"ג פעולה שאינה פשוט ביום-יום ובטח לא במקרה של לחץ להספיק לטיסה ועם כבודה שיש להעביר מהבית עד לתחנת האוטובוס, מהתחנה לאוטובוס, מהאוטובוס לתחנת הרכבת וכך הלאה. 
  • תחבורה ציבורית מצריכה גם לעמוד בזמנים של הכוללת המתנה מרובה שגוזלת זמן יקר בנסיעה לנתב"ג. הסעות לנתבג לעומת זאת מגיעות עד לפתח ביתכם בשעה שאתם קבעתם ומורידות אתכם בכניסה לטרמינל. 

חסרונות רכב פרטי

  • רכב פרטי זו כמובן האפשרות המועדפת והראשונה על כל בעל רכב פרטי בישראל כדי להגיע לנתב"ג. הבעיה המרכזית בעניין הזה היא התשלום הגבוה עבור החנייה. בגלל שהחנייה נמדדת לפי הזמן שבו הרכב מחנה בה, התעריף למספר ימים או שבועות בחו"ל יכול להגיע לאלפי שקלים.
  • הבעיה השנייה היא הקושי שבנסיעה בכיוון לנתב"ג בפקקים והצורך לחזור בנהיגה הביתה עייפים מהטיסה חזור. 

הזמנת הסעות לנתבג

ניתן להזמין הסעה לנתב"ג באחת מהדרכים הבאות: אם אתם זקוקים למונית אתם יכולים להזמין באחת מהאפליקציות, בחיוג לתחנת מוניות באזור מגוריכם או דרך אתר אינטרנט של חברת הסעות לנתבג. מחיר הנסיעה נקבע לפי מדידת המונה או לפי המחירון הממשלתי על פי אזור מגוריכם. המחירון גם כולל את מספר הנוסעים, מספר המזוודות וזמן האיסוף (לילה/בוקר/חג/שבת).

הסעות לנתבג

כל שירות הסעות מנתב"ג החל ממונית ועד להסעות אוטובוסים לאירועים תוכלו למצוא באתר היי דרייבר. האתר שלנו מציע את כל השירותים בממשק דיגיטלי נוח במקביל לשירות אישי מנציג. 

שאלות נפוצות

כמה עולות בדרך כלל הסעות לנתבג מתל אביב?

עלות מונית מנתב"ג נקבעת לפי מחירון משרד התחבורה. הוא בנוי משלושה תעריפים לכל יעד. לפניכם דוגמה לכך לפי העיר תל אביב:

מונית מנתב"ג לתל אביב עולה כ-136 ₪ בתעריף א', 160 בתעריף ב' ו-184 ₪ לפי תעריף ג'. 

לפי מה נקבעים תעריפי המוניות בנתב"ג?

התעריפים נקבעים במונה לפי שעת הנסיעה כאשר תעריף א' מתייחס לשעות בין 6 בבוקר עד 9 בערב בימים ראשון עד רביעי. תעריף ב' מתייחס לאותם ימים בשעות שבין 9 בערב עד 6 בבוקר ובעבור כל שאר ימות השבוע בשעות היום. כאשר מדובר בתעריף ג' מתכוונים לנסיעה בשעות הלילה בסופי שבוע ובחגים.

מאילו ערים אתם מסיעים לנתב״ג?

חברת היי דרייבר מספקת שירותי הסעות לנמל התעופה בן גוריון מכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. להזמנת הסעה השאירו פרטים כאן וניצור עמכם קשר בהקדם.

אתם עושים הסעות לנתב״ג גם בשבת?

כן, חברתנו מספקת שירותי נסיעות כולל מוניות והסעות לנתב"ג כל ימות השבוע 24 שעות ביממה. כל שנותר לעשות הוא לחייג אלינו או להשאיר פרטים ונחזור אליכם.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)