חברת הסעות במרכז

במרכז הארץ יש שפע של חברת הסעות במרכז מהן ניתן לבחור על מנת לקבל את שירותי הסעות שאתם צריכים. אבל כיצד אפשר לדעת שהחברה נותנת שירות טוב שיספק אותנו? כדי להחליט איזו חברת הסעות יש לבחור 5 פרמטרים אותם תצטרכו להגדיר בשביל שתוכלו לבחור את חברת ההסעות המתאימה לכם ביותר: המלצות, זמינות, מחיר, התאמת הרכב ואפשרות לשינויים או ביטולים. 

הזמנת חברת הסעות במרכז

כדי לקבל המלצות עבור חברת הסעות במרכז ניתן לפנות אל מכרים או אפילו להתייעץ בפורמים השונים באינטרנט. כמו כן ניתן לקרוא ביקרות בגוגל ולחפש את אתר החברה ולחפש שם המלצות של לקוחות. הדבר השני החשוב עבורכם כאשר את מזמינים הסעה זה זמינות נהגים ורכבים לפי התאריך והשעה שהגדרתם לאיסוף/פיזור הנוסעים.

המחיר לעיתים נראה הדבר החשוב ביותר אך מה שווה מחיר זול עם ההסעה מתעכבת יותר מידי זמן, הרכבים לא מתוחזקים ויש חשש שהרכב יתקע בדרך או אפילו אפשרות לקבל נהג שאינו שירותי, אינו נוהג כחוק ומזלזל בבקשות שלכם. לכן חשוב לבחור חברת הסעות לא רק על בסיסי המחיר אלא להשוות בין החברות הטובות לדעתכם ולבחור את זאת שמציע את העסקה ההגונה ביותר עבורכם. הדבר הרביעי שחשוב לדעת פני שמזמינים הסעה הוא סוג הרכב שאתם זקוקים לו לפי כמות הנוסעים ולפי אופי הנסיעה.

ניתן לבחור מרכבי הסעות רגילים/מפוארים, גדולים/קטנים וכו'. והדבר האחרון הוא החוזה שאתם מתחייבים אליו בהזמנת ההסעה ומה התקנון של החברה לגבי ביטולים או שינויים. מה לעשות שהחיים לא צפויים וזה פרמטר חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון כאשר אתם בודקים חברת הסעות במרכז.

מוניות במרכז

הסעות לנתבג ניתן להחליף גם במונית. כדאי להזמין הסעה רק במקרה שיש כמות גדולה של נוסעים ולא כולם יכולים להיכנס למונית פרייבט. מוניות הפועלות במרכז ובכל הארץ, מחויבות לעבוד לפי מונה קבוע מראש על פי התעריפים שהגדיר משרד התחבורה. נהג מונית שאינו עובד עם מונה מסכן את הרישיון שלו להמשיך לעבוד כנהג מונית. באופן לא פורמאלי תוכלו גם לסגור מחיר מזומן מראש מול נהג המונית. אפשרות זו קיימת אך אינה מומלצת ברוב המקרים בגלל שנהגי המוניות יודעים מה הסכום שהמונה יראה בסיום הנסיעה ולכן מה שהוא מציע או זהה או גבוה ממה שיחושב לפי המונה. 

חברת הסעות במרכז
חברת הסעות במרכז

מטרת הזמנה של חברת הסעות במרכז

כמו שהגדרנו קודם חמישה פרמטרים לבחירת חברת הסעות, כך גם יש פרמטרים לקביעת סוג הרכב המומלץ עבור ההסעה שלכם. ניתן לקבל שירות כזה בידי רכב יוקרה פרייבט או ג'יפ, ניתן לקבל את השירות על ידי מיניבוס קטן או אוטובוס גדול, רכב הסעות פשוט וזול או רכב הסעות יוקרתי עם מגוון פינוקים.

הסעה לאירוע

הסעות לאירועים מצריכות בדרך כלל שימוש באוטובוס גדול אשר מאובזר בכל החידושים הטכנולוגיים כדי שהנסיעה תהיה נוחה ומפנקת כמעט כמו ברכב פרטי. זה כולל משענת מתכווננת, ריפוד רך ונעים, מערכת מיזוג עם כוונון נוח, טלוויזיה, רמקולים איכותיים לשמיעת מוזיקה/סרט, מנוע שקט, מתלים רכים  וזגוגית כפולה בחלונות לנסיעה רגועה ונעימה.

הסעות עבודה

אם יש צורך ברכב הסעות למקום עבודה בדרך כלל רצוי לבחור ברכב מיניבוס קטן יחסית כדי שהאיסוף/הפיזור לא יימשכו זמן רב מידי. בחברת הסעות מיניבוס נהוג גם לבחור ברכב מעט גדול יותר ממספר הנוסעים בפועל כדי שיהיה לעובדים מרווח ישיבה ומקום להניח את התיקים. זה אומר שאם למשל יש צורך בהסעה של 8 נוסעים מומלץ להזמין שירות של רכב הסעה המותאם ל-10 עד 12 נוסעים.

הסעות עבור מוסדות חינוך

לעומת הסעות לחתונה או לעבודה, הסעות למוסדות חינוך כמו בתי ספר יסודיים אינן חייבות להיות מאובזרות ומפנקות. מדובר בילדים עד גילאי 13-14 ולהם זה פחות חשוב תנאי הנסיעה באוטובוס. מה שכן גם ילדים נוהגים להשחית במכוון או לקלקל בטעות דברים שונים באוטובוס שכן כל חברת הסעות אוטובוסים מקציבה מספר רכבים במיוחד לכך וכדי למנוע שימוש ברכבים אלו עבור אנשים מבוגרים.

הסעה לטיול/סיור

משפחות רבות, בעיקר משפחות מרובות ילדים או אנשים מבוגרים, נוהגים לטייל בקבוצות גדולות במקומות שונים בארץ. במקרים רבים משתלם הרבה יותר להזמין הסעה אחת עבור כולם מאשר לצאת לטיול בכמה רכבים. כמו גם שלא לכל משפחה יש רכב מספיק גדול וקבוצות מעדיפות לשחרר מעצמן את העול שבנהיגה הלוך וחזור.

הסעות לטיסה

ניתן להזמין הסעה לנתב"ג ומנתב"ג עבור עצמכם ועבור תיירים או משלחת המגיע לארץ וצריכה סידור כדי להגיע למלון. בדרך כלל מדובר ברכבי הסעה קטנים ואלגנטיים עם מושבים מתכווננים, ריפודי עור, נהג ייצוגי ותא מטען גדול עבור מזוודות.

חברת הסעות מומלצת

כדי להתייעץ ולקבל הצעת מחיר משתלמת פשוט פנו אלינו באתר היי דרייבר הסעות ותיהנו משירותי חברת הסעות במרכז ללא תחרות.

חברת הסעות במרכז – שאלות נפוצות

כמה עולה שירות הסעות VIP ליום שלם?

זה משתנה לפי כמות נוסעים, קילומטראז' ועוד. מחיר כללי להשכרת רכב הסעות ליום שלם יחד עם נהג מתחיל בכ-800 דולר.

איפה ממתינים לנהג הסעות בנתב"ג?

כאשר מזמינים הסעה לאיסוף מנתב"ג אין צורך לחפש או לחקות לנהג. כל הנהגים ממתינים באולם יציאת הנוסעים יחד עם שלט לזיהוי.

באילו אזורים אתם פעילים ?

היי דרייבר מספקת שירות הסעות בכל הארץ. תוכלו להזמין הסעה מכל עיר במרכז, צפון או דרום.

מהן שעות הפעילות שלכם ?

השירות הטלפוני של הסעות היי דרייבר זמין 24/7 בטלפון או בהשארת פרטים באתר. אנו מספקים גם שירותי מוניות ספיישל.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)