חברת הסעות לאירוע פרטי

חברות הסעות משמשות לצורך הסעת אורחים למקומות שונים כמו למשל אירועים, חתונות, כנסים, מופעים וכדומה. חברת הסעות מקצועית מספקת רכבים מסוגים שונים בהתאם לדרישה כמו למשל אוטובוסים, מיניוואנים, מוניות, וואנים, מידיבוסים וכו'. חברות הסעות מקצועיות ידאגו להעסיק אך ורק נהגים מקצועיים אשר יבצעו את הנסיעה באדיבות ובבטיחות. בתכנון הסעה לאירוע מומלץ לעבור על כל אחד מהשלבים הבאים כדי שתוכלו למצוא את החברה המתאימה ביותר עבורכם. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מחייגים להזמנת הסעה לא נכונה ובמחיר שאולי לא יהיה מוצדק עבורכם.

חישוב נוסעים לפני ביצוע ההזמנה

כאשר אתם פונים אל חברת הסעות, לא משנה מה הצורך, עליכם לדעת את מספר הנוסעים המדויק. חברות רבות משתמשות בתמחור נסיעה בהתאם לגודל הרכב ומרחק הנסיעה. אך יש מקרים בהם הדבר החשוב ביותר לתמחור, ובעצם גם לבחירת רכב הסעות מתאים, היא לדעת מהי כמות הנוסעים. אם קשה לחזות את כמות הנוסעים, אפשר לשער את מספר הנוסעים שצפויים להיות ואליהם להוסיף עוד כ-10 עד 20% יותר נוסעים כדי שלא תקרה סיטואציה שבה לנוסעים שיצטרפו לא יהיה מקום בהסעה. דבר שעלול להוביל למבוכה רבה כאשר מדובר למשל על הסעות לחתונה. לצורך הדוגמה, אם אתם מצפים ל-40 נוסעים בהסעה שתזמינו, ואינכם יודעים האם כולם יגיעו באופן וודאי או שמא אולי גם יהיו יותר נוסעים, עדיף שתזמינו הסעה ל-44 עד 48 נוסעים. 

אופי ההסעה בהתאם למטרת הנסיעה

לכל חברת הסעות יש את התכונות שהיא בוחרת לצורך מתן השירות:

  • שירותי הסעות לנתבג ומנתב"ג עבור אחמ"ים – חברות הסעות אלו בדרך כלל משתמשות ברכבי הסעות שחורים עם מעט מאוד כיתובים על דפנות הרכב. כמו כן פנים הרכב גם צריך לשמור על מראה סולידי עם ריפודי עור בצבע כהה למושבים, מרווח בין המושבים ונהג מעונב שיודע לתת שירות אדיב ולנהוג בזהירות יתרה וכמובן לשרת את הנוסעים.
  • חברת הסעות עבור תלמידי בית ספר יסודי – הסעות מסוג זה בדרך כלל משלבות בין מחיר זול (כדי לזכות במכרז) לבין אוטובוסים ומיניוואנים פשוטים עבור ילדים.
  • הסעת עובדים למפעלים –  הסעות מסוג זה בדרך כלל משתמשות בוואנים קטנים עד 12 נוסעים מכיוון שעבור העובדים קריטריון הזמן הוא יקר וחשוב לפזר את העובדים במהירות בסוף המשמרת, ולאסוף אותם כמה שיותר מהר מבתיהם לפני המשמרת.

כפי שניתן לראות בדוגמאות מעלה, לכל נסיעה יש צורך ברכב אחר, התמחור שונה וכמובן גם מספר הנוסעים לא תמיד קובע. כך למשל, חברת הסעות לעובדי מפעל, גם אם מדובר ב-80 עובדים, תמיד יהיה עדיף ונוח יותר עם מספר של רכבי הסעות קטנים במקום אוטובוס או שניים.

חברת הסעות
חברת הסעות

תקציב להזמנת חברה של הסעות

כמובן ששום דבר לא יכול להתקיים אם אין ברשותכם התקציב הדרוש להזמנת חברת הסעות מומלצת ומקצועית. הסעות לאירועים למשל בדרך כלל יקרות יותר מהסעות עובדים או תלמידים בגלל שחברות ההסעות העוסקות בזה משתמשות ברכבים חדשים ונוחים יותר. בנוסף לכך, תוספת המחיר יכולה להיות משמעותית אפילו יותר אם מדובר באירוע המתקיים בשעות הערב או הלילה וכמובן גם בסופי שבוע. זה בגלל שתעריף השירות משתנה בהתאם לשעות היום והיום בשבוע בין אם מדובר בשישי, שבת או חג.

תחנות איסוף/פיזור הנוסעים

כאשר מדובר בהסעה מנקודה A לנקודה B אין שום בעיה וזה גם כמובן מוזיל את המחיר לבסיס בהתאם לכמות הנוסעים ומרחק הנסיעה. אבל כשיש צורך לאסוף או לפזר במספר תחנות עצירה את הנוסעים, זמן העבודה של הנהג מתארך, הסבלנות של הנוסעים יכולה להתפקע וכמובן גם מחיר ההסעה יהיה גבוה יותר. אם מדובר באוטובוס לאירוע בשעות הערב, מומלץ לאסוף את הנוסעים ממספר מצומצם של תחנות שנקבעו מראש עם האורחים ואת הפיזור ניתן יהיה לעשות לכל אחד בנפרד לפי הכתובת שלו.

אזור בארץ

חברת הסעות במרכז לא אמורה לעלות יותר מהסעות במרכז או בדרום. רוב חברות ההסעות עובדות לפי תעריפים דומים שהן לוקחות אחת מהשנייה. כמובן שחברת הסעות אשר פועלת בעומסי תנועה כבדים במרכז כנראה תגבה יותר כסף מחברת הסעות באילת, היכן שאין פקקים, אך ההבדל לא אמור להיות משמעותי.

השוואת הצעות ובחירה בחברה המשתלמת ביותר

כדי לקבל את שירות ההסעות הטוב ביותר של היי דרייבר אתם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר פרטים. כאן באתר תוכלו לקבוע את ההסעה שאתם זקוקים לה, לקבל הצעת מחיר ולסגור את הנסיעה בראש שקט אונליין. כל הנהגים איתם אנו עובדים מאומתים, מחזיקים בכל הרישיונות הדרושים ובנוסף לכך לרשותנו שירות גיבוי על ידי מוניות במידת הצורך.

שאלות נפוצות

כמה עולה הסעה באוטובוס לחתונה במרכז?

מחיר נסיעה באוטובוס VIP לאיסוף אורחי חתונה ופיזורם בחזרה לבתים בסיום האירוע יעלה בין 1,500 ל-2,000 ₪. זה תלוי כמובן במשך זמן השכרת השירות, כמות הנוסעים והיום.

כמה עולה הסעה לאילת?

הסעה במיניבוס מהמרכז לאילת אורכת כ-4 שעות ומחיר הנסיעה הממוצע הוא כ-2,000 ₪. אם תבחרו לעשות זאת עם אוטובוס תיירים המחיר כבר יכול להכפיל את עצמו עד ל-3,000 ₪.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)