מדיניות עוגיות

 • אנו משתמשים בעוגיות ("קוקיז") בעמודים שונים באתר שלנו, וכן גם בקבצים ובתגים אחרים (למשל, תגי JavaScript). העוגיות מורכבות מקבצי טקסט קטנים המאוחסנים במכשירך.
 • מרבית עוגיות אלו המשמשות אותנו יימחקו מהכונן הקשיח שלך מיד לאחר סשן הדפדפן ("עוגיות הסשן").
 • עוגיות אחרות יישארו שמורות בכונן הקשיח של המכשיר ויאפשרו לנו לזהות את המכשיר שלך במקרה של ביקור באתר שלנו שיתבצע בהמשך (עוגיות הנקראות בשם "עוגיות קבועות"). עוגיות ספציפיות אלו מאפשרות לנו להפוך את האתר שלנו לידידותי יותר למשתמש, ליעיל יותר ולמאובטח יותר. הודות לקבצים אלו, למשל, ניתן להציג מידע המותאם להעדפותיך האישיות בדף אינטרנט מסוים. סשן של דפדפן עוגיות נמשך 18 שעות.
 • בין היתר, העוגיות עוקבות אחר הקלקות על לחצנים והפעילות המקוונת.
 • מסיבה זו, האתר עושה שימוש בעוגיות ובקבצים מקומיים אחרים על מנת להבדיל בינך ובין משתמשים אחרים. DRIVER עשויה להשתמש בעוגייה או בקובץ תצורה, המאוחסנים בדפדפן או בכונן הקשיח של המחשב שלך ו/או מכשיר הטלפון הנייד שלך, לשם השגת מידע אודות השימוש הכללי שלך באינטרנט. עוגיות וקבצים דומים אחרים מכילים מידע המועבר לכונן הקשיח של המחשב ו/או הטלפון הנייד שלך. הם מסייעים ל- DRIVER לשפר את האתר ולספק שירות טוב יותר ומותאם אישית.
 • הבסיס החוקי לעיבוד המידע הכלול בעוגיות ובקבצים או בתגים אחרים נעוץ בביצוע, בכריתת חוזה עמך (היכן שהעוגיות נחוצות כחלק מ"מסע לקוח"), או באינטרסים הלגיטימיים שלנו בהצגה בטוחה וידידותית למשתמש של האתר שלנו.
 • הנך רשאי/ת לחסום עוגיות על ידי הפעלת ההגדרות בדפדפן שלך, המאפשר לך לסרב להגדרת כל או חלק מהעוגיות. מכל מקום, אם תבחר הגדרה מגבילה מדי, יתכן שלא תתאפשר לך גישה לחלקים מסוימים באתר. כל זמן שלא תתאים את הגדרת הדפדפן שלך כך שהוא יסרב לעוגיות, המערכת של DRIVER תייצר עוגיות עם התחברותך לאתר. למידע נוסף אודות העוגיות וניהולן, בקר באתר: http://www.aboutcookies.org/.
 • פונקציית העזרה בתפריט של מרבית הדפדפנים מסבירה כיצד למנוע מהדפדפן שלך להסכים לעוגיות (חלקן או כולן), כיצד באפשרותך למחוק את כל העוגיות שנאספו וכיצד לחסום עוגיות עתידיות.
 • להלן שלבים שיש לפעול על פיהם בדפדפנים נפוצים:

כלי ניתוח וטכנולוגיות אינטרנט

Google Analytics

 • אתר זה עושה שימוש ב- Google Analytics וכן בערכות פיתוח תוכנה אחרות מסוג זה.
 •  המידע אודות השימוש שלך באתר, כפי שמוצג על ידי העוגייה, מועבר אליך ומאוחסן בשרת גוגל. ע"י הפעלת כלים לאנונימיזציה של כתובת ה-IP, מקצרת גוגל את כתובות IP ממדינות החברות באיחוד האירופי או ממדינות אחרות החתומות על הסכם הסחר "האזור הכלכלי האירופי" בטרם הן מיוצאות לשרת בארה"ב. רק במקרים יוצאים מן הכלל, כתובת ה-IP המלאה תועבר לשרת גוגל בארה"ב בטרם היא תקוצר בארה"ב.
 • מנוע גוגל יעשה שימוש במידע למטרת ניתוח השימוש שלך באתר, וזאת בכדי לערוך דוחות על הפעילויות באתר וכן כדי לספק שירותים נוספים הקשורים לשימוש באתר האינטרנט. כתובת ה-IP אשר מועברת על ידי הדפדפן שלך ומקוצרת בטרם האחסון עבור המטרות של Google Analytics לא תתווסף לנתונים אחרים של גוגל. באפשרותך למנוע את האחסון של העוגיות באמצעות הגדרות הדפדפן (ראה לעיל). מאידך, ברצוננו להזכיר לך כי במקרים מסוימים, מהלך זה עשוי לפגוע בפונקציונליות של האתר. מידע נוסף אודות השימוש של Google Analytics בנתונים שלך מופיע במדיניות הפרטיות של גוגל: https://www.google.com/policies/privacy/מנוע גוגל מספק תוסף לדפדפן המאפשר למשתמשים להסיר עצמם מקבלת הודעות מ- Google Analytics(Opt Out) בכל אתרי האינטרנט שניתנים להורדה כאן: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

לידיעתך, האתר עושה שימוש בטכנולוגיות מיקוד מחדש דרכו משתמשי אתרי אינטרנט שותפים, אשר התעניינו בעבר באתר שלנו ובשירותינו, יוכלו לקבל פרסומות מותאמות אישית. אם אינך מעוניין בפרסומת מסוג זה, באפשרותך להשבית את העוגיות ו/או למחוק עוגיות קיימות דרך הגדרות הדפדפן שלך, בהתאם להוראות המפורטות תחת "עוגיות".

 נתוני רצף הקלקות

כאשר את/ה גולש/ת באינטרנט, נותרים עקבות של מידע אלקטרוני בכל אתר אינטרנט שבו את/ה מבקר/ת. ניתן לאסוף ולאחסן מידע זה, הקרוי "רצף הקלקות", בשרת של אתר האינטרנט. נתוני רצף הקלקות יכולים ללמד אותנו על סוג המחשב ותוכנת הגלישה המשמשת אותך, כתובת האתר האינטרנט ששימשה אותך כקישור לאתר, ובמקרים מסוימים, כתובת הדוא"ל שלך. נתוני רצף הקלקות יכולים לשמש אותנו כדי לקבוע כמה זמן מקדישים המבקרים לכל עמוד באתר וכיצד הם גולשים באתר. אנו נשתמש במידע זה רק על בסיס מצטבר לצורך שיפור או התאמה אישית של האתר.

 

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)