מדיניות פרטיות

חברת DRIVER (להלן: "DRIVER") מחויבת להגן על- ולכבד את פרטיות כל אדם המשתמש, הבא במגע, המבקר או המוסר מידע ל-DRIVER.

מדיניות הפרטיות (להלן: "מדיניות הפרטיות") מפרטת את האופן בו תשתמש DRIVER והחברות הקשורות לה ברחבי העולם במידע האישי שלך, הן באופן פעיל והן באופן סביל.

DRIVER תהיה רשאית לאסוף את המידע האישי שלך כאשר הנך:

 1. משתמש באתר אינטרנט של DRIVER (יחד, להלן: "האתר");
 2. מוריד או משתמש באחת מאפליקציות הטלפון הסלולרי של DRIVER (להלן: "אפליקציה").
 3. נהג ו/או שליח (בכל מקרה, להלן: "נהג");
 4. נוסע, מקבל ו/או שולח משלוח (בכל מקרה, להלן: "נוסע");
 5. משתמש באפליקציה;
 6. מבקר באתר;

שימושך בשירותים המפורטים לעיל, מהווים אישור מצדך כי ידועים לך או שניתנה אפשרות לקרוא את מדיניות הפרטיות, לרבות עיבוד (כולל איסוף, שימוש, גילוי, החזקה או העברה) של מידע. המידע אודותיך, המוחזק בידי DRIVER, עשוי להיות מוחזק ומעובד באמצעות קבצי מחשב ו/או במסמכים בכתב.

סוגי המידע הנאסף

DRIVER אוספת "מידע אישי" וכן "מידע אנונימי" אודות משתמשים ומבקרים. מידע אישי הנו מידע שניתן לעשות בו שימוש על מנת לזהותך, כגון שם מלא, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, אופן התשלום, שם משתמש, סיסמה, כתובת דואר, כתובת IP, תמונת פרופיל, מיקום וכן מידע המקושר למידע כאמור. "מידע אנונימי" הנו מידע שאינו מאפשר לנו לזהותך, ואינו קשור למידע שניתן להשתמש בו לצורך כך. מידע זה כולל מידע שנאסף באופן סביל על פעילותך באתר או באפליקציה, כגון שימוש ונתוני שימוש (usage data), במידה שמידע כאמור אינו מקושר למידע האישי שלך.

במהלך כניסתך לחלקים מסוימים באתר ובאפליקציה, אנו אוספים מידע מסוים ממכשיריך, כגון כתובת ה-IP, מידע רזולוציית מסך, מיקום גאוגרפי, פרטי Wifi, פרטי דפדפן, מספר זיהוי מכשיר ייחודי (להלן: "UDID") במידת הצורך ו/או מערכת ההפעלה הסלולריות שלך, וכן נעזרים בנותני שירותים צד ג' לצורך השגת נתונים אנליטיים מפורטים. כמו כן, אנו אוספים מידע מיקום גאוגרפי ממבקרים המורידים את האפליקציה ומשתמשים בה. לעתים, מידע זה, הנאסף באופן סביל, יהיה מידע אישי .

בנוסף, אנו אוספים מידע הנמסר לנו על ידך במהלך שימושך באתר ו/או באפליקציה. להלן דוגמאות:

 1. מידע אישי שתזין בעת רישומך או שימושך באפליקציה, לרבות שמך המלא, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, צורת התשלום, פרטי חיוב, תמונת פרופיל ופרטי פרופיל. מסירת חלק מהמידע האמור (כפי שיצוין על ידינו) הנה הכרחית לצורך יצירת חשבון ולצורך שימוש בשירותינו;
 2. תכתובת כדוגמאת דוא"ל, משלוח הודעות ותמונות באפליקציה, הודעות טקסט עם DRIVER או עם הנהגים שלה (לדוגמה מתן הוראות לנהגים בכתב באפליקציה);
 3. העדפות משתמש הנמסרות על ידך, כגון העדפות שיווק, העדפות אופן יצירת קשר (לדוגמה, משלוח הודעות במסרון או באפליקציה), כתובת מגורים, כתובת עבודה ו/או מועדפים, וכן מידע במסגרת עריכת סקרים;
 4. מידע אשר נמסר על ידך לצוות שירות הלקוחות שלנו או לעובדי DRIVER אחרים, באמצעות דוא"ל, דואר, באפליקציה, מסרון, בשירות הודעות מיידיות של פייסבוק, במשלוח הודעות באפליקציה, בטלפון או באופן אחר
 5. מידע שתפרסם בכל פורומים או לוחות מודעות (כגון בלוגים של DRIVER, דפי אינטרנט של DRIVER באתרי מדיה חברתית צד ג' וכן פורומים המנוהלים על ידי צדדים שלישיים והזמינים לציבור, בהם נדונים עניינים הנוגעים ל-DRIVER);
 6. מידע הנמסר על ידך, לרבות תמונות או תגובות, בנוגע ל- או במסגרת השתתפות ב- מבצעים או תחרויות, הממומנות, מקודמות או מוצעות על ידי DRIVER ו/או כל צד ג', וכן כל מידע שנמסר ל-DRIVER באמצעות משוב, טפסי פרופיל או תקלות באתר/באפליקציה;
 7. מידע הנמסר על ידך, לרבות עותק של תעודת הזהות או כרטיס האשראי שלך, בנוגע למקרים מיוחדים הנוגעים להונאה או שבהם יש צורך לוודא את זהות המשתמש ו/או את הבעלות באמצעי התשלום שנמסר. DRIVER אינה מחזיקה פרטי כרטיס אשראי מלאים, ועותק של כרטיס האשראי שלך ישמש אך ורק לצורך אימות בעלותך ולמניעת הונאות;
 8. במקרה של נהגים, פוליסות ביטוח, מידע אודות צי כלי הרכב, מידע אודות כלי רכב מסוים ומידע רישוי. מסירת מידע זה הנה הכרחית על מנת לשמש נהג;
 9. מידע הנאסף באמצעות שימוש באתר או באפליקציה;
 10. נתוני מיקום גאוגרפי;
 11. אנשי קשר: במתן נרשאה מטעמכם.
 12. נתוני עסקאות לרבות תאריך וזמן ההזמנה, קבלת הזמנה על ידי נהג, הגעת נהג, ביצוע השירותים וכן מרחק הנסיעה, הסכום שחויב, לרבות פירוט תשלום הבסיס, טיפ ותשלומים נוספים, וכן מסירת קוד מבצע.
 13. מידע שנאסף באמצעות טכנולוגיה: במידה שתשתמש באתר, ייאסף ממך מידע באופן אוטומטי, לרבות מודל החומרה, סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה, פרוטוקול האינטרנט (IP) ושם דומיין. אם תשתמש במכשיר סלולרי, נהיה רשאים בנוסף לקבל את ה-UDID או מזהה ייחודי אחר ואת מערכת ההפעלה הסלולרית. נהיה רשאים לבצע התאמה של מידע זה למידע האישי האחר הנמצא בידינו. כמו כן, אנו רשאים לעשות שימוש בעוגיות ובמידע URL לצורך איסוף מידע בנוגע לתאריך ולזמן השימוש בשירותים.

בנוגע לשימושך באפליקציה, אנו רשאים לקבל את תאריך ושעת השיחות, מסרוני ה-SMS, ההודעות באפליקציה ותוכנם, וכן רישום העובדה שפנית לנוסע או לנהג. למען הסר ספק, אין ל-DRIVER גישה לתכני שיחות ו/או מסרוני SMS בין נוסעים ונהגים, או כל מידע שהוא אודות שיחות ו/או מסרוני SMS ממך לכל צדדים שלישיים (כלומר, כל גורם מלבד DRIVER או נהג / נוסע).

בנוסף, אנו רשאים להשתמש בשירותי צד ג' בקשר לשימושך באפליקציה, דוגמת Google Analytics ו-Mixpanel על מנת לעקוב אחר מגמות ודפוסים בנוגע להתנהגות צרכנים ולנתחם.

 1. DRIVER רשאית להשתמש בשירותי מניעת הונאות צד ג' על מנת לעקוב אחר- ולנתח יומני שימוש של נוסעים ונהגים, יומני מכשירים, יומני מסך ויומני מתן אישורים, לצרכי אבטחה, מניעת הונאות ומניעת הלבנת הון.

שימוש באתר או באפליקצית DRIVER מהווה את הסכמתך לתנאים המפורטים לעיל ולהלן.

מידע הנמסר על ידי אחרים

DRIVER אוספת מידע הנמסר על ידי נוסעים אודות נהגים, ולהיפך, לרבות דירוגים, תלונות ופרסומים בפורומים של DRIVER או של צדדים שלישיים (כגון מדיה חדשותית) שבהם נדונים ענייני DRIVER.

DRIVER רשאית לקבל מידע אודותיך אם תשתמש בכל אתרי אינטרנט אחרים או בשירותים אחרים הניתנים על ידי הגופים הקשורים לה. כמו כן, DRIVER משתפת פעולה עם צדדים שלישיים (לרבות, שותפים עסקיים, קבלני משנה, שירותי תשלום, שליחויות ונסיעות, רשתות פרסום, ספקי נתונים סטטיסטיים, ספקי מידע חיפוש וסוכנויות דירוג אשראי) ורשאית לקבל מהם מידע אודותיך. במידה שצדדים שלישיים אוספים מידע אודותיך ומוסרים לנו מידע כאמור, עליך לעיין במדיניות או בהודעות הפרטיות הנפרדות שלהם.

מידע אודות מכשירך

DRIVER אוספת מידע אודות המכשיר המשמש אותך לכניסה לאתר, לאפליקציה ו/או לשירותים, אשר עשוי לכלול מידע אישי. מידע זה משמש לצורך זיהוי מכשירך, על מנת לקשרו לחשבונך. פעילות זו מבוצעת לצורכי אבטחה, בטחון, הערכת ביצועי האפליקציה או האתר, שיפור ואופטימיזציה של חווית הלקוח ומניעת הונאות, ועשויה לכלול מסירת מידע אודות מכשירך, לרבות נתונים אישיים מוגבלים, כתובת IP, נתוני WiFi ונתוני מיקום, לנותני שירות צד ג'.

DRIVER אוספת מידע אודות אפליקציות זדוניות שהותקנו, המשמשות באופן ספציפי לביצוע הונאות נגד DRIVER (להלן: "אפליקציות מותקנות"), לרבות שם ומועד התקנת האפליקציות המותקנות. למען הסר ספק, איננו אוספים נתונים מתוך האפליקציות המותקנות;

 1. עוגיות

4.1 האתר עושה שימוש בעוגיות וטכנולוגיות קשורות למספר מטרות, לרבות פונקציונליות האתר, קבלת נתונים אנליטיים ופרסום. שימוש בטכנולוגיות אלו עשוי להיות כרוך בעיבוד מידע אישי. למידע נוסף אודות אופן השימוש בעוגיות ובטכנולוגיות קשורות באתר, ובנוגע לאפשרויות העומדות בפניך בעניין עוגיות, ניתן לעיין במדיניות העוגיות שלנו באתר.

 1. אופן השימוש במידע

DRIVER משתמשת במידע אודותיך (הן מידע אישי והן מידע אנונימי) רק במידה שהדבר נדרש על פי הדין החל (לרבות על פי ה-GDPR). נשתמש במידע האישי שלך אך ורק אם נהיה סבורים כי יש לכך בסיס משפטי הולם. עשויים להתבצע שימושים אחרים במידע, במידה שהם עולים בקנה אחד עם הוראות מדיניות פרטיות זו.

 

 

 1. אבטחה ושמירת מידע

DRIVER עושה שימוש באמצעים אדמיניסטרטיביים, פיזיים ואלקטרוניים שנועדו להגן על המידע שלך מפני גישה בלתי מורשית, שינוי ואי זמינות. DRIVER תפעל בהתאם לדין החל במקרה של כל פגיעה באבטחה, בסודיות או בשלמות המידע האישי שלך. במידה שנראה לנכון או אם נידרש על פי הדין החל, נמסור לך הודעה באמצעות דוא"ל, במסרון או באמצעות פרסום בולט באתר בגין כל פגיעה בפרטיות המידע שלך וזאת בהקדם האפשרי וככל שהדבר עולה בקנה אחד עם צרכים לגיטימיים של אכיפת חוק או כל אמצעי הנחוץ לצורך קביעת היקף ההפרה ולהשבתה על כנה של שלמות מערכת המידע.

אף שלא ניתן לערוב לאבטחת המידע באינטרנט או מחוץ לו, אנו עושים מאמצים סבירים מבחינה מסחרית לאסוף את המידע ולאבטחו בהתאם למדיניות הפרטיות ולכל החוקים והתקנות החלים.

במידה שקיבלת מ-DRIVER (או בחרת) שם משתמש, קוד כניסה או סיסמה, המעניקים לך גישה לחלקים מסוימים באתר ו/או באפליקציה, באחריותך לשמור על סודיות מידע כאמור. DRIVER מבקשת כי לא תמסור לאף אדם את שם המשתמש, קוד הכניסה או הסיסמה, ולא תעשה שימוש חוזר באותה הסיסמה במספר אתרי אינטרנט.

DRIVER מגבילה את הגישה למידע האישי לאנשים הזקוקים לגישה כאמור על מנת לעבדו עבורה. במידה שהנם עובדים, אנשים כאמור יהיו כפופים להסכמי סודיות, ו-DRIVER תנקוט בצעדים הולמים (לרבות צעדים משמעתיים) במידה שתגלה כי העובד(ים) לא עמדו בסטנדרטים שנקבעו להגנת המידע האישי. מאידך, DRIVER לא תישא בכל אחריות בנוגע לעובדים או לנציגים שפעלו שלא במסגרת מהלך העסקתם הרגילה או הוראות הסכם הנציגות שלהם, או בנוגע לנהגים או כל צדדים שלישיים הרשאים לקבל מאיתנו מידע אישי והפועלים באופן המנוגד להסכמים שנחתמו עמם.

המידע האישי יישמר על ידינו אך ורק למשך הזמן הנחוץ לקיום המטרה לשמה נאסף ולצורך ציות לדין החל.

לפיכך, ככלל, נשמור את המידע כל עוד חשבונך ב-DRIVER קיים או כל עוד יש צורך בכך לצורך מתן שירותי DRIVER, למעט מקום בו קיים צורך חוקי לשמרו פרק זמן ארוך יותר. כמו כן, אנו רשאים לשמור את המידע הנחוץ לנו לצורך ביצוע מטלות תלויות ועומדות וכן את המידע הנחוץ לנו לצורך בדיקת תלונותיך או פניותיך, או מימוש זכויותינו ותביעותינו החוקיות, וכן מידע מסוים העשוי להישמר על ידינו לתקופה הנדרשת על פי חוק. מקום בו מידע מסוים נשמר אך ורק בשל קיום תקופת שמירה הקבועה בחוק, אזי עיבודו יהא מוגבל, אף אם לא תבקש זאת במפורש.

 1. גילוי ומסירת מידע

אנו מכירים בחשיבות השמירה על סודיות המידע. לפיכך, לא נשכיר, נמכור או נמסור את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים, אלא אם תאשר לנו לעשות זאת באופן מפורש במועד הגילוי או בנסיבות המפורטות במדיניות פרטיות זו.

אם הנך מתנגד לשימוש או לגילוי של מידע סודי מסוים שנאסף אודותיך בדרכים הנזכרות במדיניות הפרטיות, באפשרותך לבחור (1) לא למסור מידע אישי בכל עת (אלא אם הדבר הכרחי לצורך השירותים); (2) לא להוריד את האפליקציה; (3) לא להסכים לשתילת עוגיות לא הכרחיות (ראה מדיניות העוגיות).

בנוסף לשימוש במידע שנאסף על ידינו למטרות המתוארות בסעיף 6 לעיל, אנו רשאים גם למסור את המידע שלך, כמפורט להלן. נא עיין היטב במדיניות מסירת המידע של DRIVER, בייחוד בנוגע למידע אישי.

 1. נוסעים ונהגים

אנו מוסרים לנהגים מידע מסוים אודות נוסעים (לרבות, מבלי לגרוע מכלליות האמור, שם, מקומות איסוף והורדה, פרטי מסלול, תמונת פרופיל), על מנת לאפשר הזמנת ומתן שירותים.

בנוסף, אנו מוסרים לנוסעים מידע מסוים אודות נהגים (לרבות, מבלי לגרוע מכלליות האמור, שם, דירוג, מיקום, תמונת פרופיל, מספר לוחית רישוי, מידע אודות צי הרכב) על מנת לאפשר הזמנה, מתן וקבלת שירותים.

מידע שפורסם בכל פורום מקוון (לרבות המנוהל על ידי צדדים שלישיים) זמין לכל נוסע או נהג הנכנס לפורום.

 1. נותני שירותים

כמו כן, אנו מוסרים מידע אישי לספקים, נותני שירותי תשלום, נותני שירותי תחבורה, חברות שיווק, נותני חסות, ספקי תוכנה, יועצים, חוקרי שוק וצדדים שלישיים אחרים, המבצעים שירותים עבור DRIVER כדוגמאת חברות המספקות שירותי הודעות במסרוני SMS ובאפליקציות, שירותי דוא"ל ושירותי אחסון. כמו כן, אנו מוסרים מידע אישי לצדדים שלישיים המספקים שירותי ניתוח, ניטור ודוחות על מנת לסייע לנו במניעה וזיהוי של הונאות ופעולות אחרות. DRIVER בוחרת חברות השומרות על סטנדרטים גבוהים של פרטיות ומסכימות להשתמש במידע האישי אך ורק לצורך ביצוע שירותים ספציפיים עבור DRIVER ובהתאם להוראות מדיניות פרטיות זו.

 1. ציות לחוקים, אכיפת החוק ובטיחות

אנו רשאים למסור מידע שאספנו אודותיך, אם נידרש לעשות זאת על פי חוק או אם נהיה סבורים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, כי סביר לגלותו לצורך ציות לחוק, לבקשות או להוראות של גופי אכיפת חוק, או במסגרת כל הליך משפטי (בין אם גילוי כאמור נדרש על פי החוק החל ובין אם לאו) או על מנת להגן על זכויות או קניין DRIVER או כל צד ג'. כמו כן, אנו רשאים לשמור על הזכות לגלות מידע שאספנו אודותיך לצורך הגנה על בריאות ובטיחות הנוסעים והנהגים, כגון במקרה של סכנה לפגיעה או לאלימות נגד אדם או על מנת להגן על זכויות, רכוש או בטיחות DRIVER, לקוחותיה או אחרים. האמור לעיל כולל החלפת מידע עם חברות וארגונים אחרים לצורך הגנה מפני הונאות וצמצום סיכוני אשראי.

 1. מידע אנונימי

מידע אנונימי מצטבר הנו שילוב מידע אנונימי שלך עם מידע אנונימי של משתמשים אחרים (להלן: "מידע אנונימי מצטבר"). מידע אנונימי מצטבר אינו מאפשר זיהוי או יצירת קשר עם המשתמש. אנו רשאים למסור מידע אנונימי מצטבר כאמור לצדדים שלישיים, לצורך השגת המטרות הנזכרות במסמך זה או למטרות מסחריות אחרות, על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

 1. בתוך קבוצת החברות של DRIVER

אנו רשאים למסור את המידע האישי שלך, כולו או חלקו, לכל חברת אם, חברת בת, מיזמים משותפים או חברות אחיות של DRIVER, ובמקרה כאמור נדרוש מגופים כאמור לפעול בהתאם למדיניות פרטיות זו.

 1. עסקאות

כמו כן, במידה שנעבור שינוי עסקי כגון מיזוג, רכישה על ידי חברה אחת או מכירה של כל או מרבית נכסי החברה, לרבות במקרה בלתי סביר של פשיטת רגל, ייתכן שהמידע האישי שלך ייכלל בנכסים המועברים. הנך מאשר כי העברות כאמור עשויות להתרחש וכי הנן מותרות על פי מדיניות פרטיות זו, וכי כל גוף הרוכש את DRIVER, מתמזג עמה או הרוכש את נכסיה רשאי להמשיך לעבד את המידע האישי שלך, כמפורט במדיניות פרטיות זו.

 1. מיקום המידע

המידע האישי שלך עשוי להימסר לגופים בקבוצת DRIVER ולצדדים שלישיים (לרבות נותני שירותים) במדינות הבאות, מבלי לגרוע מכלליות האמור: קפריסין, ישראל, אירלנד, רוסיה, בריטניה וארצות הברית.

לפיכך, המידע הנאסף ממך על ידי DRIVER עשוי להיות מועבר ומאוחסן במדינה שאינה מציעה רמה הולמת של אבטחת מידע כנדרש על פי חוקי מדינתך. כמו כן, המידע עשוי להיות מעובד על ידי עובדים הפועלים מחוץ למדינת מגוריך, העובדים עבור DRIVER או עבור ספקיה, נותני השירות שלה או שותפיה. מסירת המידע האישי על ידך מהווה ידיעתך אודות האמור.

כמו כן, DRIVER מבצעת גילויים של המידע האישי שלך לגופים ממשלתיים, בתי משפט או רגולטורים במדינות אחרות. בעניין זה, אנו רשאים להסתמך על העובדה כי גילוי לבית משפט או לרשות מנהלית מתבסס על הסכם בינלאומי, הקובע בסיס משפטי להעברת המידע.

DRIVER תנקוט בפעולות הולמות על מנת להבטיח כי המידע האישי שלך יטופל באופן מאובטח ועל פי חוקי הפרטיות החלים ומדיניות פרטיות זו. פעולות אלו עשויות לכלול חתימה על הסכמי העברת מידע או הבטחת ציות להתחייבויות סודיות או למנגנונים או תכניות להעברת מידע על ידי DRIVER או צדדים שלישיים. במידה שהנך נמצא באיחוד האירופי, הנך רשאי לבקש לקבל מידע נוסף אודות מנגנוני העברת המידע המשמשים לצורך העברת המידע האישי למדינות שלישיות.

 1. זכויותיך

בכפוף לדין החל, עשויות לעמוד לך הזכויות הבאות בנוגע למידע אישי, כולן או חלקן:

 1. גישה למידע האישי שלך: הנך רשאי לקבל עותק של המידע האישי אודותיך, המוחזק בידינו, ולקבל מידע אודות פרטים מסוימים כגון מקור המידע האישי שלך, מטרת, הבסיס החוקי ושיטות עיבוד המידע, זהות בעל השליטה במידע; והגופים או סוגי הגופים להם ניתן להעביר את המידע האישי שלך.
 2. DRIVER פועלת על מנת להבטיח שנתוניך האישיים יהיו נכונים, מלאים ועדכניים, במידה הנחוצה באופן סביר למטרות מדיניות זו. באפשרותך לעדכן את המידע המוחזק אודותיך, באמצעות חשבון ה- DRIVER שלך. אם המידע האישי הנו שגוי, חסר או אינו מעובד על פי הוראות הדין החל או מדיניות זו, תהיה רשאי לתקן או למחוק את המידע האישי שלך על פי הוראות הדין החל.
 3. בנסיבות מסוימות (לדוגמה, מקום בו המידע האישי שלך מעובד לצורך האינטרסים הלגיטימיים של DRIVER), עשויה לעמוד לך זכות להתנגד לעיבוד המידע האישי על בסיס טעמים מוצדקים, הנוגעים למצבך הייחודי ועל פי הדין החל.
 4. עשויה לעמוד לך זכות לבקש מ-DRIVER שלא לעבד את המידע האישי שלך לצרכים שיווקיים. במקרה כאמור, תוכל לשלוט בהעדפות השיווק הראשוניות שלך, באמצעות סימון התיבה הרלבנטית הנמצאת בהגדרות האפליקציה או בקישור 'הסר' בהודעת הדוא"ל השיווקית. לאחר מכן, תוכל לפעול בהתאם לקישורי היציאה מהשירות או להוראות ההסרה, שיישלחו בדוא"ל או במסרונים.
 5. אם עיבוד המידע האישי שלך נעשה על סמך הסכמתך, תוכל לבטל את הסכמתך לעיבוד כאמור בכל עת. יצוין כי לביטול ההסכמה לא תהא כל השפעה על עיבוד מוקדם יותר שבוצע על בסיס הסכמתך המוקדמת, ולא ימנע מאיתנו לעבד את המידע האישי הרלבנטי על בסיס משפטי אחר.

לשם מימוש זכויות אלו, במידת הצורך, פנה אל DRIVER בטלפון, באתר או השתמש בפונקציות המתאימות באפליקציה.

ייתכן שנבקש ממך מידע נוסף לצורך אימות זהותך ולצרכי אבטחה, לפני אישור בקשתך. אנו שומרים על זכותנו לגבות תשלום במידה שהדבר מותר על פי דין, לדוגמה אם בקשתך הנה חסרת יסוד או מופרזת בבירור.

זכויות מסוימות עשויות להיות כפופות לפטורים על פי הדין החל או להתממש בנסיבות מסוימות בלבד. אנו נפעל מולך בשקיפות, על מנת לסייע לך להבין האם ניתן, ועד כמה ניתן, לממש זכות מסוימת. בכפוף לשיקולים חוקיים ושיקולים מותרים אחרים, נעשה כל מאמץ סביר לכבד את בקשתך במהירות או נודיע לך אם דרוש לנו מידע נוסף לצורך מענה לבקשתך.

 1. אתרי אינטרנט של צדדים שלישיים

DRIVER עשויה לפרסם מעת לעת, באתר ו/או באפליקציה, קישורים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים. קישורים אלו מוגשים כשירות למשתמשי ולמבקרי אתר ו/או אפליקציית DRIVER, ואינם מנוהלים או מאומתים על ידי DRIVER בכל אופן שהוא. כניסתך לקישורים כאמור נעשית באחריותך. DRIVER אינה נותנת כל הצהרות או התחייבויות בנוגע לתכני אתרי אינטרנט כאמור, לרבות כל עוגיות המשמשות את מפעילי אתרי האינטרנט. אם תיכנס לאתרי אינטרנט באמצעות קישורים אלו, דע כי אתרים אלו מחילים מדיניות פרטיות עצמאית וכי DRIVER לא תישא בכל אחריות בנוגע למדיניות אחרת כאמור. לפיכך, אנו ממליצים כי תקרא את מדיניות הפרטיות של אתרי צד ג' לפני מסירת כל מידע אישי.

 1. ילדים

האתר והאפליקציה אינם מיועדים או מופנים לילדים מתחת לגיל 18, ו-DRIVER אינה אוספת ביודעין מידע אישי מזהה מילדים מתחת לגיל 18. על משתמשים מתחת לגיל 18 לקבל הסכמת הורה או משמורן לצפייה באתר או לשימוש באפליקציה. אם ייוודע לנו כי ילד מתחת לגיל 18 מסר מידע אישי מזהה באתר, נעשה מאמצים סבירים להסיר מידע זה מתיקיות האתר. שירותינו אינם מופנים לילדים מתחת לגיל 18 ואיננו מעוניינים לקבל מידע אישי מילדים מתחת לגיל 18. במידה שהנך סבור שנמסר לנו מידע על ידי ילד מתחת לגיל 18, נא פנה אלינו.

 1. שינויים במדיניות הפרטיות של DRIVER

DRIVER רשאית לשנות את מדיניות הפרטיות מעת לעת. כל שינויים עתידיים במדיניות הפרטיות יפורסמו בדף זה, ואם תראה DRIVER לנכון, יימסרו לך בהודעה (לרוב באפליקציה או באמצעות דוא"ל). לפיכך, עליך לבדוק כל שינויים במדיניות הפרטיות לפני שתמסור ל-DRIVER מידע אישי. תאריך הגרסה העדכנית יופיע בעמוד זה.

 

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)