מוניות בת ים

בניגוד לשירותי התחבורה הציבורית, כמו למשל – אוטובוס או רכבת, השירותים של מוניות בעיר בת ים מאוד מיוחדים ומפנקים. לא נדרש, כמו אחזקת מכונית פרטית, לשאת בהוצאות כספיות בגין ביטוחים או תחזוקה כמו שמשלם נהג מונית עצמאי בימינו. נדרש רק לשלם עבור השירות של הנסיעה.

יש הרבה בעייתיות בצריכת השירותים של התחבורה הציבורית, לעומת שירותים של מוניות כדוגמת Hi Driver. במאמר זה נעמוד על כולן.

האם שירותי מוניות בת ים מתאימות את עצמן אליכם?

אכן, שירותי מוניות בת ים מתאימים את עצמם אליכם. לעומת שירותי התחבורה הציבורית, שמחייבים שאתם תתאימו את עצמכם אליהם. בעוד מערכות התחבורה הציבוריות מתנהלות על פי לוח זמנים מוגדר מראש, שעל פיו יפול ויקום דבר, במידה והם באמת עומדים בלוח הזמנים, שירותי המוניות באפליקציה, כגון של חברת מוניות היי דרייבר, מאפשרים לכם להזמין נהגים בזמן שמתאים לפעילות שלכם. באפשרותכם להתקשר ולקבל שירות מתחנת מוניות בת ים טיילת, קניון או כל תחנה אחרת. מדוע להגיע למקום היעד מאוחר מדי, או לחלופין מוקדם מדי, שאפשר באמצעות שירותי המוניות להגיע בשעה הייעודית.

אפשרויות לבעלי מוגבלויות

אוטובוסים, הרכבות, וכך גם הרכבת הקלה אשר תתחיל לפעול בעיר בקרוב, מותאמות לשימוש נכים על קביים או בכיסאות גלגלים. מוניות פרטיות אינן תמיד מאפשרות לנוסע בכיסה גלגלים להשתמש בהם. הם נאלצים לבחור בשירות מוניות בת ים אחר – נגיש. כל חברת מוניות במרכז (אלה שברשותן צי של מעל ל-20 מוניות) חייבת להחזיק ברכב מונגש אחד לפחות. מכוניות עבור נכים ובעלי מוגבלויות כוללות מרווח לכניסה בכיסא גלגלים, מעלון שמסייע בכך ונהג מונית שהוכשר לטיפול והתמודדות עם כל בעיה שעלולה להיווצר במהלך הנסיעה – משירות ליווי ממקום המוצא ועד למתן עזרה ראשונה במקרה של תאונה. 

מוניות בת ים
מוניות בת ים

מוניות בת ים בלפור

בלפור הוא אזור תעשייה ומסחר מרכזיים בעיר בת ים. מספר רב של חברות מוניות מספקיות שירות לאזור. אפשר למצוא מוניות בת ים בכל אחת מהאפליקציות המוכרות כמו יאנגו, אובר, בולט וגט טקסי אך כדי לקבל את המחיר והשירות הטובים ביותר, מומלץ לפנות לחברת הסעות מוערכת. בהזמנת מונית לאזור התעשייה של העיר יש לקחת בחשבון שמדובר באזור מרכזי וכן יש עומסי תנועה כבדים שעלולים להיווצר. לכן יתכנו עיכובים בזמני הנסיעות ואף קושי לצאת או להיכנס לאזור בכל כלי תחבורה.

האם המחירים של שירותי מוניות בת ים מוגזמים?

ישנו מיתוס, כי שירותי מוניות בבת ים, כרוכים בהוצאה כספית גבוהה. נתחיל בכך, שתלוי לאיזו חברה של מוניות אתם פונים. נכון, כמו בכל תחום, יש כאלו שמנסים לרמות את הנוסעים, ובפרט אם הם תיירים, למרבה הצער. אבל יש חברות מוניות, לרבות חברת המוניות הי דרייבר, אשר מתמחרות את השירותים שלהם במחיר השווה לכל כיס. בהשוואה לתחבורה ציבורית, לא תמצאו הבדלים גדולים מדי במחירים. אבל, יש לציין, שאת המרחב האישי, כמו גם הנוחות המרבית, לא תצליחו להשיג בתחבורה ציבורית. ויחי ההבדל הקטן…

האם שירותי מוניות בת ים מגיעים עד לסף דלת ביתכם?

בניגוד לשירותים של הרכבת או של האוטובוס, שבהם אתם חייבים להגיע לנקודת איסוף ספציפית, עם השירותים של חברת מוניות בת ים פני הדברים שונים לגמרי. קודם כל, היו בטוחים כי הזמנת מונית מבת ים תתבצע באופן מהיר וקל יותר מהזמנת מוניות בתל אביב. כל מה שאתם צריכים, זה להיכנס לאפליקציה, כמו של חברת המוניות Hi Driver, להקיש את המיקום והזמן הרצוי שלכם לנסיעה, ומיד, בזמן הנכון, יעמוד אל מול סף הדלת שלכם נהג מונית מקצועי, ומסביר פנים. לא עוד הליכה רבה ומאומצת למקום המפגש של תחנת האוטובוס או תחנת הרכבת הסמוכה ביותר לביתכם. לא עוד החלפת תחנות נסיעה באמצע הדרך. לא עוד להגיע תשושים מנסיעה סיזיפית בחצי מדינה – מה שלוקח לנהג המונית רבע מהזמן להגיע למקום היעד.

למה לא כדאי לבחור בתחב"צ?

התחבורה הציבורית היא אינה מועדפת על רוב הנוסעים. יש לכך סיבות רבות כמו למשל אי עמידה בלוח הזמנים, מעט אלטרנטיבות (בעיקר אוטובוסים) והצורך בהחלפת קווים במהלך נסיעה אחת. המדינה מספקת את השירות בסבסוד ולכן התחבורה הציבורית בישראל זולה כל כך. אך יחד עם זאת יש מחיר כבד של איבוד זמן, לחץ להספיק לעלות לאוטובוס, הקושי שבמציאת מקום ישיבה ומסלולי נסיעה ארוכים שאינם עומדים בלוח הזמנים המשוער. הזמנת מונית, בעיקר בעיר בת ים, הרבה יותר פשוטה מנסיעה באחד מקווי האוטובוס שפועלים בעיר. מוניות בת ים מספקות שירות מצוין בהשוואה לתחבורה הציבורית, אך מה לגבי אנשי עם מוגבלויות ניידות?

לבחור מוניות בבת ים בחכמה

כדי לקבל את שירותי ההסעות הטובים באזור בת ים מומלץ לפנות לחברה מנוסה המספקת את כל השירותים תחת קורת גג אחת. ניתן לקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר גם מבחינת המחיר וגם מבחינת זמינות השירות. דרייבר מספקת שירותי הסעות בעיר בת כמו גם מוניות פרייבט, מוניות לנכים בכיסאות גלגלים, הסעות למוסדות חינוך, הזמנת מונית לנתבג והסעות לחברות וטיולים בכל הארץ.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)