מוניות גדולות תל אביב – שימושים, יעדים ומחירים

יש לכם צורך בהזמנת מוניות גדולות תל אביב והסביבה? יש כמה דברים שכדאי לכם להכיר לפני. כמו למשל השימושים השונים למוניות תל אביב, איזה יעדים הם הנפוצים ביותר וכמה תעלה לכם נסיעה. על כל אלו נענה במאמר הבא.

מוניות גדולות תל אביב – שימושים

המוניות הגדולות אלה רכבים מסוג וואן (VAN) שיכולים להכיל לפחות 8 נוסעים. לכל נסיעה יש כמובן מוצא ויעד. בהתאם לכך גם ייקבע המחיר עבור ההסעה:

 • מרחק הנסיעה – טווח הנסיעה משפיע על מחיר ההסעה בגלל עלות הדלק והפחת של הרכב. 
 • זמן הזמנת הנסיעה – נסיעה בשעות הצהרים ביום חול תעלה פחות מנסיעה שהוזמנה ליום חג או שבת. 
 • מספר נוסעים – כמות הנוסעים משנה את סוג הרכב ודרגת הרישיון שלו. אם יש צורך להסיע מעל 30 נוסעים נהוג להזמין אוטובוס.
 • נוסעים מיוחדים (נכים/אח"מים) – ישנם רכבים המסווגים עבור משימות מיוחדות. רכבי הסעת נכים בכיסאות גלגלים, רכבים המותאמים להסעת עיוור עם כלב נחייה, רכבי הסעה ממוגנים עבור משלחות והסעות יוקרה לאח"מים.

הזמנת מוניות גדולות תל אביב יכולה להיעשות מתוך מספר צרכים קבועים: הסעת תלמידים, הסעת עובדים, הסעת משפחה ובלדרות. ישנם גם מקרים מיוחדים בהם יש צורך בהסעת נכה בכסא גלגלים והסעות ביטחוניות שונות. בהזמנת מונית יש לעדכן את חברת הסעות מה השימוש שלכם במונית ולכמה נוסעים. זה כמובן בנוסף ליעד ועל כך נרחיב בשורות הבאות.

מוניות גדולות תל אביב – יעדים

ניתן להזמין מוניות גדולות תל אביב למגוון יעדים. הזמנת מונית לנתבג למשל יכולה לעלות יותר מהזמנת מונית לעיר השכנה לוד. זאת מפני שלא כל רכב הסעות מורשה להסיע לנתב"ג וממנו. כמו כן בהסעה לשדה התעופה יש צורך גם להעמיס מזוודות כבדות על הרכב. זה כאמור משפיע על צריכת הדלק של הרכב ולכן גם על המחיר ללקוח. כחלק משירות הזמנת מונית גדולה לנתבג, הנהג מעמיס ופורק את הכבודה של הנוסעים מתא המטען. ניתן להזמין מונית גדולה להסעת עובדים. הסעות אלו בדרך כלל קבועות ונחתמות מראש בחוזה ארוך טווח. זאת כדי לחסוך עלויות עבור החברה שכן תקבל כמובן מחיר מעט מוזל יותר. השותפות הקבועה בין חברות ההסעות לבין הארגון שמשכיר את שירותיה, נהנים ממספר יתרונות:

 • זמינות הסעה קבועה עבור העובדים ולוח זמנים ידוע מראש לנהגים.
 • הכנסה קבועה עבור חברת ההסעות אשר מעוגנת בחוזה. החוזה נחתם לטובת המעסיק כהתחייבות לעמידה בזמנים ושמירה על מחיר מוזל.
 • היכרות הנהגים עם מסלולי האיסוף והפיזור ועם הנוסעים למקרה של שינויי כתובות של תחנות איסוף ופיזור.
 • המעסיק יכול לחסוך אלפי שקלים של תשלום דמי נסיעות לעובדים. חברת ההסעות נהנית מתשלום חודשי קבוע.

מוניות גדולות תל אביב

מוניות גדולות תל אביב – מחירים

מוניות גדולות מגיעות במספר גדלים, מקומות ישיבה, אבזור שונה ולמטרה שונה. שירות מונית גדולה להסעת אח"מים ומשלחות יכול לעלות כ- 1,200 ₪ למרחק נסיעה של 30 ק"מ. כמובן שזה משתנה לפי סוג הרכב. במקרים מסוימים יכולה להיות דרישה לרכב ממוגן ירי ומטעני צד. ועל כן מחיר מונית כזו עשוי לעלול כפול ממחיר מונית גדולה רגילה.

מחיר הסעות לאירוע בדרך כלל מתחלק לשניים. מחיר לרכב הסעות יוקרתי ומחיר לאוטובוס תיירים מאובזר. הייחודיות של רכבים אלה היא שאינם מחקים תחבורה ציבורית. הם נותנים תחושה של מחלקת עסקים במטוס נוסעים. ניתן לכוונן את משענת המושב, משענות יד נוחות, מערכות מולטימדיה וסאונד איכותיות, עיצוב פנים מחומרים יוקרתיים ותאורה רכה ליצירת אווירה ברכב. מחיר של הסעה עד 16 נוסעים לאירוע תעלה בין 500 ל-2,000 ₪. לפי מרחק הנסיעה. הסעה של אוטובוס לאירוע תעלה רק במעט יותר. לכן גם אם אין לכם מספיק נוסעים כדי למלא אוטובוס, תמיד כדאי להשוות בין המחירים ולראות מה משתלם יותר.

הזמנת מוניות גדולות תל אביב 

לפני שתבחרו מאיפה להזמין הסעות גדולות, יש לנו מספר טיפים חשובים בשבילכם שכדאי להכיר:

 • ככל שתקדימו להזמין את ההסעה מבעוד מועד, כך יהיה לכם יותר מרווח להתמקח על המחיר. 
 • כאשר יש מגוון תחנות איסוף/פיזור, כדי לחסוך המון זמן בנסיעה, ניתן להזמין מספר מוניות קטנות במקום אוטובוס אחד גדול.
 • כדאי להזמין מונית מראש עד כמה שניתן לתאריכים מיוחדים. אם למשל תרצו להזמין מונית בערב פסח, שריינו את הנסיעה לפחות שבוע אחד לפני החג.
 • כדי להיות בטוחים שתקבלו את המחיר המשתלם והשירות הטוב ביותר, אתם מוזמנים להיכנס לאתר חברת היי דרייבר. תקבלו הצעות מחיר בקליק ותוכלו להתייעץ ולהבין, איזו מונית הכי מתאימה לצרכי הנסיעה שלכם.

שאלות נפוצות על מוניות גדולות תל אביב

כמה עולה להזמין מונית גדולה לנתב"ג מתל אביב?

מונית שיכולה להסיע מעל 8 נוסעים תעלה בין 100 ל-150 דולר לכיוון. ישנן חברות הסעות בעלות הסדרים עם בתי מלון כדי לאפשר שירות יעיל וזמין יותר לנוסעים.

כמה עולה להזמין מונית גדולה לנתב"ג מירושלים?

מונית לירושלים תעלה מעט יותר ממחיר נסיעה לתל אביב. זאת מפני שירושלים רחוקה יותר. ההבדל במחיר אינו משמעותי, כ-30 דולר תוספת לעומת מחיר מונית מתל אביב.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)