מוניות ספיישל

מוניות ספיישל הן מוניות מיוחדות, זה לא אומר שנהג המונית מגיע לאסוף אתכם עם ספל של קפה, מוניות ספיישל מאפשרות שירות מפתח הדלת שלכם והגעה עד היעד שאליו אתם צריכים להגיע ללא עצירות, עיכובים מיותרים בדרך. אחת מהמטרות של מוניות אלו היא מתן שירות ללקוח אחד בכל נסיעה לרמת נוחות גבוהה במיוחד. למשל אם חשבתם על הזמנת מוניות במרכז, יציאה לרחוב ראשי לשם תפיסת מונית לא תעזור לכם – עליכם להזמין מונית ספיישל דרך האפליקצייה. מוניות ספיישל אינן פועלות על בסיס מסלול נסיעה קבוע ועובדות על פי הזמנה לנוסע אחד ולרוב לנסיעות חירום כגון נסיעות לבית חולים בלילה או חזרה משדה התעופה. השירות נוח גם למי שברשותו רכב פרטי וכמובן כאלה שלא.

מוניות ספיישל

למה להזמין מוניות ספיישל?

בשונה ממונית שירות או אוטובוס, מוניות ספיישל מספקות שירות גמיש, מהיר וזמין המשלב את יתרונות התחבורה הציבורית ואת יתרונות התחבורה הפרטית. תשלום במוניות ספיישל מתבצע לפי מונה או מחירון קבוע. השירות נועד לספק את צרכיו של נוסע אחד לנוע ממקום למקום אם זה לנסיעה אחת או לכמה נסיעות במהלך היום. להזמין מוניות ספיישל בהיי דרייבר תעניק לך אמצעי תחבורה נוח ושימושי גם בשביל להגיע מתחנת האוטובוס למרכז העיר וגם בשביל נסיעות בין עירוניות וכאלה שמצריכות מהנוסע להתרוצץ בין כלי התחבורה הציבוריים השונים.

מוניות ספיישל בתל אביב

טסים לחול? בשעה טובה! האישה לקראת לידה ואתה לא בטוח שתוכל לנהוג? לא צריך לדאוג יותר להגיע לכל מקום בכל זמן. עם שירות המוניות ספיישל של היי דרייבר, בכל מקום בתל אביב, בכל שעה תוכלו למצוא מוניות ספיישל שיגיעו לקחת אתכם לאן שאתם חפצים להגיע. בזמן שהזמנת מוניות בתל אביב הופכת למאתגרת יותר ויותר עם הזמן, אפליקציית היי דרייבר תפתור לכם את הבעיה. מוניות מפוארות וממוזגות המיועדות לספק מענה לכל סוג הסעה עם שירות ברמה גבוהה, נהגים איכותיים, ערניים ומפוקסים אשר ישמחו להסיע אתכם בבטחה ובדרך הטובה ביותר ליעד שלכם.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)