נהג מונית עצמאי

להיות נהג מונית עצמאי זאת הדרך הכי משתלמת כיום לנהג בענף התחבורה הציבורית. אם נדבר גלויות, כיום נהג מונית עצמאי מרוויח הרבה יותר מנהג מונית שכיר. הסיבה לכך היא העמלות שתחנות מוניות גובות לעיתים מהנהגים, אשר גבוהות לנהג שלא מרוויח כמו חבריו לענף, נהג המונית העצמאי. לעומת זאת המחיר הנגבה מנהג מונית עצמאי בהיי דרייבר הוא קבוע, נוח וזול משמעותית מהמתחרים הקיימים במשק על מנת לספק את העבודה, התמורה והשירות הטוב ביותר לנהג מונית עצמאי. לשם הדוגמה, נסיעה במונית מירושלים לתל אביב דרך אפליקציית היי דרייבר תהיה משמעותית משתלמת יותר עבור הנהג מאשר נסיעה פנימית בעיר.

למה שווה להיות נהג מונית עצמאי בהיי דרייבר

יש הרבה סיבות, אתה אמנם צריך להיות מסודר ומאורגן יותר מנהג מונית שכיר אך בסופו של יום, זה משתלם! אתה בוחר לעצמך את שעות העבודה שנוח לך ולא מחויב לתת יותר שעות כי צריך לשלם עמלות גבוהות. אתה נהנה מלהיות הבוס של עצמך ולעבוד בנוח ובלי לחץ. אתה בוחר את אופן הנסיעות שלך ואת הדרך הכי טובה לך לעבודה בתור נהג מונית עצמאי. HI DRIVER דואגת לנהגים שלה ומפעילה מערך שיווק ופרסום אינטרנטי דרך אפליקציה ייחודית עבור הנהגים שלה ומנהלת עבורם קמפיינים שמספקים נסיעות ברמה הגבוהה ביותר ללא עמלת תיווך.

נהג מונית עצמאי

נהג מונית עצמאי בהיי דרייבר

נתחיל מזה שלא משנה מאיזה אזור אתה בארץ, בהיי דרייבר תוכל להיות נהג מונית עצמאי בכל עיר, עשרות נסיעות איכותיות ביום בעזרת האפליקציה, ליהנות משירות 24/7 ונסיעות לפי מחיר מונה. תוכל ליהנות בתור נהג מונית עצמאי במקום שדואג לך ולהכנסה שלך. מידי יום, אלפי לקוחות מזמינים מוניות ספיישל בין אם ברחוב, בשיחה טלפונית או דרך אפליקציה. אחד היתרונות בעבודה עם היי דרייבר הוא במצב של "יובש ברחוב" בו אין הרבה אנשים שמחפשים מונית, האפליקציה תיתן התראה לנהג ותיידע אותו לגבי לאזורים בהם יש לקוחות המעוניינים להזמין שירות נסיעה. יתרון נוסף של HI DRIVER הוא שנהג מונית עצמאי יכול ליהנות מבונוסים של "הנהג המתמיד". וזה אומר שעל כמות מסוימת של נסיעות בשעות היום תוכלו לקבל בונוסים כספיים ההולכים וגדלים עם כמות הנסיעות שלכם.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)