שירותי הסעות אומנים ממחלקה ראשונה: המיניבוסים המפוארים ביותר

אמנים רבים אינם משתמשים ברכב פרטי או במונית בהגעה אל המקומות בהם הם צריכים להופיע. הם בוחרים לנוע באמצעות שירותי הסעות אומנים. הסיבה לכך היא שמתלווים אליהם אנשי הפקה, הם צריכים להיות במיטבם בדרך הלוך ולהרגיש מוגנים בדרך חזרה. 

מטרת שירותי הסעות אומנים

מאחורי זמר או זמרת אחת, סטנדאפיסט ואפילו מרצה בודד, עומד צוות שלם אשר אחראי על הפקת האומן. כאשר מדובר בלהקה או קבוצת אומנים, מספר האנשים שעובדים מאחורי הקלעים מתעצם אפילו יותר. כדי להסיע את הקבוצה ממופע למופע יש צורך להשתמש ברכב גדול הנקרא מיניבוס הסעות.

הרכבים המפוארים מכילים בדרך כלל פחות מקומות ישיבה מאלה הפשוטים. אבל למחיר יש תמורה: מושבים גדולים ומרווחים, מחזיקי כוסות, מקרר, מוזיקה, טלוויזיה, מיגון, גימור פנים יוקרתי ונוחות בלי מתפשרת בחוויית הנסיעה. 

מושבים במיניבוסים מפוארים

שירותי הסעות אומנים בדרך כלל נבחרים בקפידה על פי מה שהרכבים המפוארים מציעים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר הם המושבים. מושב מפואר הוא אחד שעשוי מחומרים רכים, אך לא מידי.

כדי לתמוך בגב ובישבן, המושבים ארגונומיים, ניתנים לכוונון ומרווחים מספיק גם עבור הגוף וגם עבור מרווח הרגליים. מושבים איכותיים עשויים מעור, כוללים משענות יד, כרית לתמיכה בראש ומנגנון חשמלי לכוונון למציאת תנוחת הישיבה הנוחה ביותר לנוסע.

מערכות סאונד ובידור

חלק מחוויית הנסיעה במיניבוס מפואר, היא ליהנות מבילוי במהלך הנסיעה. לכן הסעות לאירוע למשל כוללות:

  • מערכת סאונד איכותית בעלת מספר רב של רמקולים וסאבוופר לשמיעת מוזיקה באיכות מעולה.
  • מקרר קטן ונגיש לנוסעים כדי ליהנות משתיית אלכוהול צונן ומשקאות קלים קרים. יחד עם אלו, מצופה מהמושבים לכלול מחזיקי כוסות המתאימים לכוסות שניתן לשתות מהם במהלך הנסיעה.
  • לאחרונה, יותר ויותר רכבי יוקרה כוללים חיבור לטלוויזיה. גם רכבי שירותי הסעות אומנים מצוידים בטלוויזיה בעלת מסך גדול ברזולוציה גבוהה.

שירותי הסעות אומנים עם פרטיות ומיגון אפקטיבי

רכבים המציעים שירותי הסעות לאמנים מסיעים לעיתים אנשים מפורסמים אשר נרדפים בידי התקשורת וקהל המעריצים. כדי לשמור על פרטיותם של האמנים, ברכבי ההסעות מותקנים חלונות מושחרים אשר משקפים את הרחוב בצד החיצוני אבל כן מאפשר לראות את מה שמתרחש מחוץ לרכב. חברת הסעות במרכז אינה תמיד מחזיקה ברכבים ממוגנים, אך חברות שכן, למשל בירושלים ובאזורי יהודה ושומרון, יכולות לספק הסעה מפוארת ובטוחה במיוחד לאומן.

הסעה בעלת מיגון אפקטיבי צריכה לעמוד בדרישות של משרד הביטחון ומשטרת ישראל. על המיניבוס להיות ממוגן ירי וממוגן כנגד מטעני צד. כמו כן, הרכב צריך להיות מצויד בגלגלי ראן פלאט, המאפשרים להימלט מזירת אירוע גם לאחר ניקוב או חיתוך צמיגי הרכב.

שירותי הסעות אומנים

גימור פנים ממחלקה ראשונה

כדי להבין את ההבדל בין גימורי רכב הסעות עבור אמנים לבין אלו ברכב הסעות רגיל נבצע השוואה. במיניבוסים רגילים הרצפה הינה רצפת ברזל ללא בידוד רעשי כביש מתחתית הרכב ועליה חומר מחכך, בדרך כלל גומי, כדי שיהיה בטוח לעמוד וללכת עליו גם כשהרצפה רטובה.

ברכב הסעות מפואר, על רצפת הברזל מתווסף חומר ייעודי לבידוד רעשים ולשמירה על טמפרטורה מאוזנת ברכב ומעל לחומר הבידוד, ריצוף איכותי כמו פרקט, שטיח עבה או אפילו עור.

מושבים ברכב הסעות רגיל מסודרים בצפיפות המרבית כדי להכיל כמה שיותר נוסעים ברכב אחד. ברכב הסעות מפואר המרווח לכל נוסע הוא מספק לעיתים אפילו לשכיבה, ניתן לסובב את המושבים אחד כלפי השני ולהזיז אותם על גבי מסילה. התקרה היא החלק היצירתי ביותר ברכיב הסעות מפוארים.

שירותי הסעות אומנים משתמשים בחלל בתקרת הרכב כדי להוסיף תאורת אווירה רכה (אמביינט) נורות לד חגיגיות, איורים על התקרה ועוד. בעוד רכבי הסעות פשוטים מכסים את התקרה בחומר מבודד פשוט לסינון רעשים בסיסי ולשמירה על טמפרטורה מאוזנת בחלל הנוסעים.

נוחות של יאכטה על הכביש

רכבי הסעות יוקרתיים מקפידים גם על בחירת הרכבים הנוחים ביותר. רוב רכבי ההסעות בישראל בנויים על שלדה של רכב מסחרי שמטרתו היא לשנע סחורה.

רכבי הסעות צריכים להעניק איכות נסיעה טובה גם כאשר הכביש משובש ולדעת גם לבלוע בצורה עדינה פסי האטה ברחובות העיר.

לשם כך נבחרים רכבים המיועדים לכך או שמתבצע שדרוג לרכב מסחרי רגיל כדי שהבולמים יוכלו לספק נוחות בכל דרך.

הזמנת שירותי הסעות אומנים

העובדה שהסעת אמנים אינה נפוצה במיוחד בישראל, מעט קשה למצוא את החברות והנהגים האיכותיים ביותר לצורך משימה זו. באתר היי דרייבר אתם יכולים להתרשם ולהירשם למגוון שירותי ההסעות שלנו לקבל הצעת מחיר מהירה עבור ההסעה שאתם צריכים.

שירותי הסעות אומנים – שאלות נפוצות

כמה עולה להשכיר אוטובוס מפואר לחתונה?

מחיר הסעה לאירוע/חתונה למרחק של עד 30 ק"מ יעלה בין 1,000 ל-1,600 ₪. ככל שמספר הנוסעים ומספר הקילומטרים עולים, כך גם עולה המחיר של השירות.

מי רשאי לנהוג ברכב הסעות אומנים?

רכבי הסעות מדורגים ברישיון נהיגה בדרגת D. רק בעלי רישיון נהיגה מסוג D1, D2 או D3 רשאים לנהוג ולעבוד בחברת הסעות. אם נהג ההסעות הוא שכיר של חברת האומנים, אין לו צורך ברישיון נהיגה זה והוא יכול להסיע עד 8 נוסעים ברכב שמשקלו לא עולה על 3.5 טון אם ברשותו רישיון נהיגה לרכב פרטי.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)