שירותי הסעות באשדוד – העיר הגדולה בדרום

הזמנת שירותי הסעות באשדוד מתאפשרת, בדיוק כמו בכל עיר גדולה בארץ, דרך האינטרנט. בעיר אשדוד קיימות חברות רבות למתן הסעות ולכן כדי לקבוע עם מי ולאן לנסוע, כדאי לפנות לחברה שמכירה את העיר וגם יודעת מה הצרכים של הנוסעים.

כדי שגם אתם תגלו את העיר שלכם מחדש, פירטנו על כל המקומות והיעדים הנפוצים לשימוש בשירותי הסעות בעיר אשדוד.

רובעי העיר אשדוד

העיר אשדוד היא הגדולה ביותר במחוז הדרום והשביעית בגודלה בישראל. העיר ידוע כבעלת מורשת היסטורית ונמל אוניות הסחר הגדול בישראל. מאז הקמת העיר, אשדוד ספגה אגירה רבה ממגוון מדינות בעולם ואחוז העולים החדשים בעיר הוא הגבוה ביותר בישראל עד היום. אשדוד מחולקת לרבעים לפי סדר ה-א,ב. 

שירותי הסעות באשדוד מספקים את הניידות הדרושה לתושבי השכונות בעיר. רובעים א,ב ו-ד' אלה הם הרבעים הוותיקים והמרכזיים בעיר. רובע הקריה הוא הרובע המרכזי החדש שמאכלס בתוכו לא רק מבנים רבי קומות למגורים, אלא גם מוסדות ממשל, מוסדות ציבור, חינוך ותרבות. 

הסעות לאזורי התעשייה

העיר אשדוד מחוברת לקווי רכבות משא ולכבישים המהירים כדי אפשר שינוע סחורות לכל חלקי הארץ מהנמל הימי הגדול בישראל. נוסף על כך, באשדוד נמצאים שלושה אזורי תעשייה גדולים: אזור התעשייה הקלה, אזור התעשייה הכבדה ואזור התעשייה הצפוני משתייך גם הוא לנמל אשדוד.

הסעות מיניבוס אשדוד רבות מתרוצצות בכל בוקר בשדרות העיר כדי לאסוף את העובדים לאזורי התעשייה והמסחר. שירותי הסעות באשדוד מספקים יתרונות רבים הן לעובדים והן למעסיקים:

  • כאשר מתבצע איסוף של עובדי החברה על ידי הסעות מהשכונות השונות בעיר, ניתן לתזמן את זמני האיסוף כך שכל העובדים יגיעו יחד בשעה המדויקת ובכך למנוע איחורים ועיכובים של עובדים.
  • העובדים עצמם מעדיפים להגיע בהסעה מאורגנת למקום העבודה כדי למנוע בלאי ברכבם הפרטי, למניעת צריכת דלק, והכי חשוב, כדי לא להתמודד עם מצוקת החנייה והפקקים שבדרך.
  • שירותי הסעות באשדוד עשויים להיות משתלמים יותר גם עבור המעסיק. בהזמנת הסעה אחת למספר עובדים הגרים באותו אזור חוסכת את תשלום דמי הנסיעות לעובדים.

שירותי הסעות באשדוד מול התחבורה הציבורית 

בשנת 2012 העיר אשדוד נבחרה על ידי משרד התחבורה כדי לשמש מודל עתידי כיצד התחבורה הציבורית תפעל בישראל. המטרה היא להחליף את כל האוטובוסים המזהמים באוטובוסים ירוקים, 100% חשמליים. לשם כך הוקמו בעיר נתיבי תחבורה ציבורית ומסופי טעינה לאוטובוסים. מלבד שירותי הסעות באשדוד על ידי אוטובוסים, יש גם כבישים מהירים המתחברים אל העיר ותחנת רכבת מרכזית במחלף עד הלום.

אין ספק שמדובר בתחבורה ציבורית מאוד מושקעת ומתקדמת המשתווה לערים גדולות אחרות בארץ כמו חיפה, ירושלים או הסעות בתל אביב. למרות זאת, התחבורה הציבורית אינה מתפקדת כמצופה וישנם ליקויים רבים שגורמים לאי עמידה בלוחות הזמנים, דילוג אוטובוסים על תחנות וכו'. כדי להימנע מהקושי בהתאיידות בתחבורה הציבורית, אתם יכולים להזמין שירותי הסעות באשדוד באופן עצמאי ולהגיע ליעד שלכם בדרך הנוחה ביותר.

שירותי הסעות באשדוד

תרבות ואירועים באשדוד

העיר אשדוד נחשבת לאחת מהתרבותיות ביותר בישראל. ניתן למצוא בא מגוון מוזיאונים כמו מוזיאון אשדוד לאמנות, מוזיאון לתרבות פלישתים ומרכז מבקרים לתולדות העיר אשדוד.

חוץ ממוזיאונים, באשדוד גם יש תזמורות, אופרה ומתקיימים פסטיבלים לאומיים ובינלאומיים כמו הפסטיבל הבינלאומי לריקודים סלוניים. לשם כך יש שירותי הסעות אומנים אשר מספקים את חוויית הנסיעה הטובה ביותר.

שירותי הסעות באשדוד לתיירים

בעבר, למרות רצועת החוף הארוכה של העיר, לא הייתה קיימת תשתית לתיירות הכוללת נמל לקליטת אוניות תיירות, בתי מלון לאכלוס תיירים, הסעות לנתבג או אפילו טיילת מפוארת לרווחת המטיילים.

עם כניסת העיר למאה ה-21, אשדוד שודרגה בכל קנה מידה בנושאי התיירות ובחודשי הקיץ מגיעים אליה תיירים רבים כדי לנפוש בחופי הים של העיר. רוב התיירים מגיעים מצרפת ושוהים בשני בתי המלון המרכזיים של העיר הנמצאים על חוף ימה של העיר אשדוד. 

חוף הים של אשדוד

רצועת החוף בשטח הכולל של העיר נמתחת לאורך של כ-11 ק"מ. בתוך מרחבי העיר, חופי הים מהווים רק כ-6 קילומטרים. חופי הים של העיר מחזיקים בתו איכות הסביבה הבינלאומי ונחשבים לחופי הרחצה הנקיים ביותר בישראל.

בזכות יופיו המרהיב של החוף, זוגות רבים בוחרים להציע נישואין ואפילו להתחתן על החולות. הסעות לחתונות מספקות את השירות לזוגות צעירים כדי להגיע בבטחה לאירוע, ולחזור ממנו, בדרך הנוחה והבטוחה ביותר.

הזמנת הסעות באשדוד דרך האינטרנט

כדי להיות בטוחים שתקבלו הצעת מחיר הסעות טובה ביותר וכדי למצוא את ההסעה מתאימה ביותר, אין סיבה שתחפשו בעצמכם. פשוט הירשמו לשירות שלנו באתר היי דרייבר ואנחנו נספק לכם את הרכב והנהג המתאימים ביותר למטרת הנסיעה שלכם. 

שאלות נפוצות

מה המחיר של הסעות באשדוד?

מחיר הסעה משתנה בהתאם למרחק הנסיעה ולכמות הנוסעים. שירותי ההסעות באשדוד לנסיעה של עד 30 ק"מ עבור כ-20 נוסעים תעלה בין 600 ל-800 ₪. 

האם כל אחד יכול להזמין שירותי הסעות?

את שירותי ההסעות שלנו תוכלו להזמין כאן לאחר הרשמה קצרה באתר או פשוט לחייג אלינו ונשמח לספק לכם את שירותי ההסעות הטובים ביותר והמשתלמים ביותר באשדוד.

HI DRIVER

פרטיך נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצור עימך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)

HI DRIVER

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

הזמנתך נשלחה בהצלחה!

הנהג יצור איתך קשר בהקדם, נא להיות זמין :)